Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a felnőtt mamik szerint...

Ha a felnőtt mamik szerint cuki, bájos kisfiú vagyok, akkor a lányok miért nem látnak így engem, miért tartanak rondának sokan?

Figyelt kérdés
Azt mondják olyan fiatalos, bájos babapofim van és mégis a lányok nagy része csúnyának tart. Nem rég szakítottunk a barátnőmmel és valahogy nem találok egy lányt sem, aki helyesnek tartana vagy, aki van az messze él tőlem. :/
2014. okt. 3. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
magyarul fura neked,hogy a nők miért nem szednek fel téged?
2014. okt. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Szeretek vadászni. Inkább az azvar, hogy ha próbálkozom fújj, meg ronda vagy hagyjál stb. szövegekkel jönnek.
2014. okt. 3. 01:59
 3/6 anonim ***** válasza:

"mondják olyan fiatalos, bájos babapofim"


kik mondják? és ha nem a szüleid azok, vagy nem fiúk, miért nem náluk próbálkozol?

2014. okt. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Khmm... Mamik.

2014. okt. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a "mamik" idejében még nem csak a szépség számított.

Akkoriban a pénz elégvolt :-)

2014. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt rossz hírem van, de egyben jó is.

Te az a típus vagy amilyen én voltam húsz éve. Fiatalon nem jössz be a csajoknak, s ez nem is fog változni. Lesz egy-kettő, de túl sok nem. Hiába nyomulsz. Ellenben amikor majd kb. 32 leszel onnan jön a kánaán. Akkor fognak maguktól rádnyomulni. Én kb. 8-10 éve élek ebben benne, s egész jó élet.

Ha én nézek ki magamnak egy csajt, akkor kicsi az esélye, hogy nem jön össze, de önkéntesek is vannak. S bizony nem a bányarém kategóriába. Amikor a harmincas éveim elején jártam, akkor a 20-24 éves lányok közül volt meg jó néhány, most már azért a 28-34 közül válogatok. Szóval - tudom ez nem vigasztal - de a te időd majd később jön el.

2014. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!