Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az első kapcsolatotoknál nem...

Az első kapcsolatotoknál nem féltetek, hogy nem álltok rá készen?

Figyelt kérdés

Mivel már 20 vagyok és nem volt barátnőm, egyből a "mélyvízbe" kell hogy ugorjak, az ilyen egyéjszakás kapcsolatok meg kavarások bulikban nem játszanak. Még jó hogy eddig nem érdekeltek annyira a lányok, mert akkor lehet lett volna bőven.

Most egy olyan lánnyal kezdek ismerkedni, ami példát hozva, mintha egy friss jogsisnak egy kawa ninját adnának.


Mindig hullámszerűen rámtörnek az érzések, hogy "kell nekem ez?", "biztos jó leszek én neki?". Nagyon beleéltem már magam, és az a baj, hogy annyira jó csaj, hogy emiatt nagyon kevés lett az önbizalmam, mert olyan hihetetlen lenne az egész. Már túl jó, túl tökéletes.


2014. okt. 3. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Élvezd ki hogy van és ne gondolkodj!

Én pont így vagyok vele. Illetve hasonlóan, minden kapcsolatom katasztrófa volt, a mostani meg túl tökéletes és rohadtul félek hogy elveszítem. De tilos gondolkodni!! Csak ezt tudom mondani.

2014. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Többet gondolkodom ilyeneken mint az átlag, az biztos, de nekem a gondolkodás nélküli dolgok nem mennek.
2014. okt. 3. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem féltem mert már 22 éves voltam. Miért kellett volna várnom!?
2014. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!