Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért szoktátok...

Lányok, miért szoktátok indokolás nélkül egyik pillanatról a másikra letiltani azt, akivel beszélgettek?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő, hogy megismerek neten egy aranyos csajt, beszélgetünk, jól kijövünk, erre másnap, mikor ráírnék, látom, hogy letiltott, annak ellenére, hogy előző nap semmi jelét nem mutatta a nemtetszésének. Megértem én, hogy nem szabad ezeket komolyan venni, meg nem tartozik senki magyarázattal, de nem illene ilyenkor legalább annyit mondani, hogy "bocsi, de nem tetszel", vagy "nincs kedvem ismerkedni"? Nem először fordul elő, és elég rossz, hogy így semmibe tudnak venni.
2014. okt. 3. 17:30
 1/3 anonim válasza:
szia, velem is pont ezt csinálta egy csaj tegnap. nem értem az okát, pedig bejöttemneki, legalábbis állítása szerint.
2014. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeljetek srácok, ez azért van mert talált egy pasit, titeket meg dobott. Ilyenek a csajok. Így egyszerűbb nekik.
2014. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért mert nem ír bunkón, lehet, hogy idegesíted, és nagyon rámászol.
2014. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!