Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon szükségem lenne egy lelki társra, de sehogy sem jön össze az ismerkedés?

Figyelt kérdés

volt egy barátnőm de már 1 éve elhagyott, azóta élőholt vagyok, aki próbál kikászálódni az egészből de nem megy


ne azzal gyertek, hogy ne adjam fel meg hogy majd megtalálom, ezt vágom, és próbálok is ismerkedni... de nehéz mert nem találok senkit aki illene hozzám(ha meg kinézek egy lányt aki tök átlagos,semmi extra, sosem kellek egyiknek se) és amig egyedül vagyok addig mégis mit tegyek? tanulok,eddzek,gitározok, tök mindegy mit csinálok, a nap végére mindig ugyanaz az elkeseredettség és tehetetlenség érzetem van és rohadtul elegem van belőle :/

elég elcseszett érzelmes személyiségem is van ráadásul

17f


2014. okt. 3. 20:38
 1/8 SullaFelix89 ***** válasza:
26%
ha valóban rátalálnál a lelki társadra gondolom vele nem lenne gond az ismerkedéssel.
2014. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kedves első

ez nem volt nagy segitség, mi a francnak szólsz hozzá?

2014. okt. 3. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Az érzelmesség nem elcseszettség, legalábbis szerintem :) Sőt, én örülnék neki, ha ilyen barátom lenne.

Egyébként szerintem hagyd egy ideig az ismerkedést, ha ennyire nem jön össze. Próbálj ki új dolgokat, akkor kevésbé lesz monoton az életed és lefoglalod magad :) (Tudom, hogy közhely, de igaz.) Talán a szerelem akkor fog rád találni, amikor nem várod, legalábbis ezt szokták mondani :) A lényeg, hogy találd meg önmagad, és akkor könnyebb lesz az egyedüllét (ezt tapasztalatból tudom).

17L

2014. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 éves vagy bakker, nem 40, mégis úgy beszélsz, mintha már a kapuzárási pánikok lenne...

Élvezd kicsit az életet, tölts több időt a barátaiddal, szórakozz. Majd mikor nm számítasz rá, jön valaki. De ha görcsösen keresed, annak nem lesz eredménye.

2014. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

épp ez az... hogy rohadtul nem pedálozok mint az állat azért hogy legyen nőm... csak megragadom az adódó lehetőségeket, de egyik sem jött be

#2-es már megtaláltam önmagam, van önismeretem és egész nap el vagyok, csinálom amit szeretek, de nekem nem arra van szükségem hogy tök jól el legyek egyedül, hanem egy lányra, mivel a suliban eleget látom a barátaim, de onnantól kezdve csak a magány... és már unom a magányt

2014. okt. 3. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tök jól ellennél, akkor nem lennél annyira elkeseredett, hogy kérdést írj ki :) Nem azt mondom, hogy boldog lennél, de nem ennyire magányos. És nem véletlenül válaszolja mindenki az ehhez hasonló kérdésekre, hogy magaddal törődj egy kicsit - ez tényleg beválik! Egyébként ha ennyire ráparázol, akkor nem fog összejönni az ismerkedés.

Amúgy mit vársz a válaszolóktól? :) Mi csak azt tudjuk elmondani, hogy mi mit tettünk, a magányodat nem tudjuk megszüntetni. Vagy arra gondoltál, hogy itt jönnél össze egy lánnyal? :)

/2. válaszoló voltam/

2014. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként komolyan mondtam, hogy kezdj valami új hobbit! :) Én olvasni kezdtem, nagyon kikapcsol!
2014. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát tök felesleges volt ide kiirni ezt a kérdést most már látom, majd megoldom akkor segitség nélkül
2014. okt. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!