Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker/Punk lányok Budapest...

Rocker/Punk lányok Budapest és környékéről van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A kort lehagytad :D
2014. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Mindig is csíptem a rocker fiúkat :DDD - de valahogy sose szimpatizáltak velem, mert nem illik be a stíluskörükbe xD Mondd már el nekem legyél oly kedves, hogy miért fontos a rocker-rocker kategória felállás, nagyon érdekel.
2014. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár nem a kérdező vagyok, de rocker, legalábbis annak mondom magam, külsőre nem látszik meg, de nem is ez a lényeg.:) Én a rockerek sajátos gondolkodásmódja miatt mondanám azt, hogy szívesebben beszélgetek velük, teljesen más a világnézetük, mint másoknak.
2014. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Ez általánosítás azért... nem tudhatod, hogy gondolkodik az összes rocker, mellesleg más emberek gondolkodásmódját se feltétlenül lehet megítélni, csak egy rápillantás alatt. Szerintem ahhoz mindenképp szükséges pár mondat váltás és az is csak olyan, mint egy tartalomjegyzék.

De azért köszönöm #3-as. (=

2014. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom a rock zenét, de külsőleg én se vagyok rocker típus, bár az előttem szólóval egyet értek, nagyon jó a rockerekkel beszélgetni a világnézeteik és gondolkodásmódjuk miatt. Na, meg jó a zenei ízlésük :D
2014. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy minden rockert imádok, mindenki mást utálok. Általánosításnak hangzott, de nem éreztem szükségesnek magyarázkodni, hogy miért írtam, amit. A legközelebbi barátaim mind valamilyen kapcsolatban állnak a rock zenével, tágabb baráti körben már vegyes, nem arról van szó, hogy mással nem vagyok hajlandó beszélni.
2014. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én valahogy minidig is jobban eltudtam beszélgetni a rockerekkel mint másokkal :)
2014. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2:

Azt kell hogy mondjam, lassan 10 éve rocker körökben mozogva, hogy akkora a szórás, h szinte bármilyen "sztereotípia" érvényét veszti.

A rockerek ugyanolyanok mint a többi ember. Van kocka rocker, van gitáros rocker, van ostoba rocker, van raszta rocker, vna öltönyös rocker, van BMW-s rocker, van könyvmoly irodalmár rocker, van cybergoth "rocker", a csajok között is van műkörmös rocker, shoppingoló rocker, divatmániás rocker...


Tehát egyetlen egy dolog közös az a rock ( / metál) zene kedvelése. Meg általában még az is, h koncerteken "gyülekezünk" és éljük ki magunkat. Sőt, általában az alkohol fogyasztás is még a kedvelt közös elfoglaltságokba tartozik.

Az össze többi már csak a ráadás.

Aztán vannak csoportok, ahol a szellemi szint még nem olyan magas, vagy a körülmények nem olyanok, mindenesetre, ahol fontos megfelelni a társaságnak - öltözésben, gondolkodásban, stb.

Meg van, amikor bizony előjön a rocker lét egyik régi - de nem mindig igaz - közhelye, az igénytelenségre való hajlandóság. Amikor a koncert előtt a kannás bort el lehet fogyasztani a földön ülve, nos vannak akik ilyen helyre nem visznek olyan csajt, akinek a "műkörme letörik", vagy a tűsarkúja beleragad a sárba.

De azért a legtöbb társaságnál eljön az az idő amikor a társaság egy-két tagja munka vagy bármi miatt bizony kénytelen "civilizálódni", és ilyenkor már általában jobb nevű kocsmákban, jobb öltözékű emberek maradnak - a rockzene szeretete viszont örök!

2014. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!