Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordult már Veletek?...

Előfordult már Veletek? Meglattatok es megszerettetek?

Figyelt kérdés
Kb. 20 napja nem birok magammal,neha mar rosszul vagyok,panikba esek tehetetlensegemben...nem tartom normalis dolognak,egyenesen orultsegnek...megismertem egy sracot ,par szot vsltottunk,azota nem is lattam,es nem birom kiverni a fejembol..olyan erzesem van,hogy szerelmes vagyok bele,piszkosul tetszik es aksrom...erdekes,hogy nem az esetem,de calami nagyon megfogott nenne...23 evesen nem kellene mar ilyen gyerekesnek kennen,de nem burok parancsolni magamnak...mirol van ez?higy lehet ilyen mely benyomast hagyni,ha azita nem is lattam...

2014. okt. 4. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
8 osztály megvan?:/
2014. okt. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Millio bocsi elore is,telefonrol potyogtettem es latom h benan elgepeltem a dolgokat
2014. okt. 4. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedik burukjá prancsolni magannak...
2014. okt. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szinte ugyanez történt velem is. Párszor aztán lefeküdtünk, de lelkileg nem kerültünk közel egymáshoz. Rájöttem, hogy illúzió volt az egész. Talán mert régóta nem volt pasim és ő lekötötte a gondolataim, de végül rájöttem, hogy valójában ő nem olyan, mint amilyennek én gondoltam, éreztem.
2014. okt. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen szerelmeknél szinte kivétel nélkül kiderül, hogy teljesen másmilyen, mint amilyennek gondoltad és úgy már nem is olyan vonzó. Csak arról szól, hogy egy szexuálisan vonzó személyt felruházol olyan tulajdonságokkal, amiket te szeretnél a partneredben látni. De attól még persze ugyanazt a fájdalmat éled át, ha nem lehet a tiéd... :/
2014. okt. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat valoszinuleg nem is fogom megtudni...szinten bejovok neki,de a jelenlegi helyzetben lehetetlen,hogy kozelebb keruljunk...fura dolog ez...legszivesebben eleallnek es elmondanek neki mindent amit erzek...azt hittem par nap es atmegy rajtam ez az orultseg...osszesen 3x lattan eddig...
2014. okt. 6. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!