Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép, vonzó hölgyek, hogyan...

Szép, vonzó hölgyek, hogyan viszonyultok egy olyan sráchoz, akit kihasználhattok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a kimondottan csinos nők egész életükben olyan visszajelzéseket kapnak a férfiaktól, hogy a férfiak sokmindent megtennének nekik, csak egy kis figyelemért cserébe:)


Nekem az tetszik, ha elvégezhetek valamilyen feladatot egy ilyen nőnek, és tudom hogy mialatt én a munkával töltöm az időmet, az alatt neki legalább nem kell foglalkoznia olyasmivel amihez semmi kedve. Egyszerűen vonz ha kihasznál egy ilyen nő:)


Mit gondoltok egy ilyen srácról? Tényleg kiváncsi vagyok. Trollkodást férfitársaimtól nem várok:) bár biztos kapok. Élvezitek ha használhattok valakit, vagy nem tudjátok hová tenni ezt az egészet?



2014. okt. 4. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem csak kihasználni az embereket. Ha rajong értem még akkor sem.
2014. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem megszokott, de nem kell úgy gondolni erre hogy kihasználod -még akkor sem ha tulajdonképpen ez történik- hiszen ilyen esetben az illető erre vágyik. Azzal, hogy használod őt valamire, egy álmát teljesíted.
2014. okt. 4. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kihasználni senkit, és nem is szeretek.

Már attól is kényelmetlenül érzem magam, mikor pl. egy nagyon csúnya srác szívességeket tesz nekem, csak azért mert én általában közvetlen és mosolygós vagyok mindenkivel és lehet ezt félreértelmezi.


De biztos van olyan nő, aki hozzád való lenne. Bár nem igazán értem, hogy neked ez miért is jó.

2014. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy vannak olyan férfiak akiket különösen vonz ha egy nő kihasználja őket és ők ezt nem ennek élik meg, mert őket ez boldoggá teszi, de hidd el, hogy ez egy olyan nőben aki nem ilyen stílusú és távol áll tőle az emberek (akár férfi akár nő) kihasználása, ez nem vált ki örömet hanem inkább rossz érzést, lelkiismeretfurdalást vagy talán még bűntudatot is.....

Nekem is sokan ajánlották már fel hogy szolgálnának vagy "csak" használjam őket mert ez nekik jó, de én nem vagyok ilyen, nekem ez nem okoz boldogságot, bár egy-egy játék kedvéért belemegyek hasonló szerepjátékokba akár így akár fordítva mert az izgalmas és izgató, de nagyobb volumenű ilyesfajta dolgot nem vállalnék be mert nem az én stílusom :)

2014. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen viselkedést nagyon férfiatlannak tartom. A férfi legyen domináns, mondhatni macsó. Nem azt mondom hogy mindig az legyen amit ő mond persze, de legyen véleménye; és ne akaszkodjon olyan nőre akit nem érdekel.
2014. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez azért izgalmas, mert alapvetően szeretek egy számomra vonzó nőnek megtenni dolgokat. Élvezem azt hogy van köztünk egyfajta egyetértés arról, hogy az ő ideje értékesebb, mint az enyém, az ő vágyai fontosabbak mint az én vágyaim.


Tehát például ha egy ilyen nő úgy dönt hogy nagytakarítást kell végeznie, de közben nincs kedve hozzá, élvezném, ha ilyenkor engem hívna, és teljes természetességgel mondaná, hogy ezt most el kell végeznem, mert neki nincs ehhez kedve. Közben akár tévézhet, barátaival beszélgethet, netezhet, fontosabb dolgokkal töltheti az idejét. Én meg élvezem hogy elvégezhetem az olyan kisebb munkáit, amihez abszolút nincs kedve.

2014. okt. 4. 10:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez nem egyeztethető össze a macsó férfiképpel, amit a társadalom elvár a férfiaktól:) Lehet pont ezért vonz ez engem ennyire, mert kicsit tabu az egész.


Azzal is tisztában vagyok hogy a nők nem ilyen pasira vágynak partnerként, de én nem is partner szerepre pályázom egy ilyen nőnél. Sőt, ha elég nyitott partnere van, az talán még izgalmasabbá teszi az egészet, ha a barátját is beavatja ebbe. Így nincs lelkiismeretfurdalás, nem a háta mögött teszi ezt, és így a pasijának is nyílvánvaló hogy nem szexet akarok a barátnőjétől.


Aki viszont élvezné ezt is, és közben a macsó pasija is ott van neki, akkor mindkettőben része lehet egyszerre. Egy macsó akit imádhat, és egy papucs aki könnyebbé teszi az életét, akit ugráltathat, aki elvégzi a számára kellemetlen feladatokat. "Best of both worlds":)

2014. okt. 4. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Undorodom a gyenge férfiatlan egyedektől, aki hagyja magát lábtörlőnek használni az számomra ilyen, az meg hogy élvezi számomra érthetetlen hülyeség. Szóval én nagy ívbe kerülném ha ilyen pasit ismernék...
2014. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, elég fura életed lehet...
2014. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nincs fura életem, hidd el:) Teljesen hétköznapi. Erre is tulajdonképpen csak vágyom, nincs jelenleg ilyesmi az életemben.


Régebben pár hónapig volt szerencsém ezt megélni egy főiskolás lánnyal. Kipróbáltam milyen az ha ugráltat egy vonzó, okos lány. Nem kell semmilyen extremitásra gondolni. Olyanokat tettem meg neki, hogy ha kellett neki valamilyen könyv a könyvtárból, vagy fénymásolásra volt szüksége, akkor én mentem el fénymásolni, én mentem el beszerezni neki a könyveket, kikeresni a könyvtárakban, miközben ő pl randizott a barátjával vagy lazult, pihent a barátnőivel. Tetszett hogy miközben pihenhet és élvezheti az életet, én mondjuk sorban állok a könyvtár fénymásolójánál és készülök egy komplett fejezetet kimásolni egy olyan könyvből ami nem kölcsönözhető.


Külön élmény volt, mikor még le is tolt, hogy késtem fél órát az anyaggal, pedig csak azért történt mert várnom kellett az egyetlen működő fénymásolóra:)


vagy például elvittem bulizni egy szórakozóhelyre, aztán hajnal 3 körül csörgött telefonon hogy most már hazamennének, menjek értük (barátnőkkel volt). Tudom, a többségnek furcsa az ilyesmi, de annak aki ezt élvezi, szerintem nagyon izgalmas dolog.

2014. okt. 4. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!