Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kiutazik a szerelmem külföldre...

Kiutazik a szerelmem külföldre, de azt se tudja, mit érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, ő 27. Miután úgy döntöttem, lépek az ügyében, kiderült, hogy kimegy. Nem sokat találkoztunk, de úgy érzem, ő az. Nem csak vonzalom, tényleg így érzek. Három évre megy ki, nincs semmilyen elérhetősége. Mit tegyek?

2014. okt. 5. 12:02
 1/8 RRR ***** válasza:

már semmit

kicsit elkéstél

2014. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én várni fogok rá.... Persze, ha adódik valami, akkor kihasználom, ha közben ez alatt a három év alatt találkoznék életem szerelmével, és kiderül, mégsem ő az...
2014. okt. 5. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, eddig hogyan beszéltetek? Nem késtél el, ha te is hajlandó vagy kimenni.
2014. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig? Sehogy. 10 hónapja láttam utoljára. Összesen kb. 5x találkoztunk, és akkor sem kettesben.
2014. okt. 5. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem, hogy már kialakulóban van valami.
2014. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár lenne... Fogalma sincs, mit érzek iránta.
2014. okt. 5. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges várni. Ő is összejön ott úgyis valakivel. Én is jártam így anno. Tapasztalatból mondom.
2014. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fog, ez szinte biztos, nem mennék bele az okokba. De ha mégis, így jártam. Én nem úgy fogok várni, hogy mindenkit ellökök magamtól, hanem megadom magamnak az esélyt. De direktbe nem fogok ismerkedni.
2014. okt. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!