Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti csatlakoznátok egy...

Lányok, ti csatlakoznátok egy párhoz édes hármasra?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom azon, hogy ki kellene próbálnunk a barátommal..De nem tudom, hogy valóságban sikerülne-e.

2014. okt. 5. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegenekhez nem és most sem, mert kapcsolatban vagyok. Ha viszont nem lennék és nagyon jó barátnőm lenne vagy jó kapcsolatban lennék az illetővel, hiányom lenne és felajánlaná, akkor esetleg. De nem szeretném a kapcsolatukat sem tönkretenni.
2014. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nemrég romlott meg emiatt egy barátságom. nemet mondtam és megsértődött rám a barátnőm is meg a férje is.

attól függ milyen a pár, mennyire ismerem őket. ha a csaj csinos meg a pasi is tetszik akkor lehetséges

2014. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%
Ne próbáld ki! Egyszer részegen belementem a barátommal egy 3-as szexbe az aktuális legjobb barátnőmmel. Akkor élveztem de másnap majd megőrültem... Mindig magam előtt láttam őket együtt. Tiszta bele betegettem. Aztán akárhányszor találkoznak majd megbolondulok, ha egymásra is néznek... Ha valakit szeretsz ne menj bele... Ha számodra közömbös a pasi akkor nagyon élvezed, de kapcsolatban már nem olyan jó buli.
2015. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én csatlakoztam már sokszor. de most meg én keresek :)

Mármint lányt harmadiknak.. de az a meglátásom, hogy kevés a bátor nő...

21/L

2016. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy a lányok többsége csak fantáziálgat erről, nem mer a tettek mezejére lépni. Egyik barátom még támogatott volna is egy ilyen édes hármast, de nem talált rá barátnőket, pedig jóképű, normális pasi. Persze biztos vannak azért kivételek, de nem könnyű összehozni, szerencse is kell hozzá szerintem.
2018. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem sose próbálj ki ilyet ismerőssel. abból csak konfliktus lesz. ha valakit be akartok vonni, akkor minden képpen "profit", ott tiszta kinek mi a szerepe.
2018. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!