Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez az öltözködés bejön csajok?

Ez az öltözködés bejön csajok?

Figyelt kérdés
Mármint a farmer+ing kombó. Nem tudom milyen pasi vagyok, csajok szerint nem rossz, mégsem volt kapcsolatom lassan 8 hónapja már... Akárhogy próbálkozok. Emiatt kérdezem hogy melyik stílus jön be jobban :) mert vagy bakancs+farmer+bőrkabát, vagy cipő+farmer+ing.

2014. okt. 5. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Valszeg azért nincs csajod mert az öltözködésed a legnagyobb problémád.
2014. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utobbi honapban kezdtem az oltozkodesen agyalni. Tanulni se tanulok rosszul, 4es atlagom van stabilan, a vicceim aratnak, olvasott vagyok, komoly es komolytalan temaban egyarant otthon vagyok. A politikatol a fairy tailen at a rozsaszin pittbull enekesvaltasaig akarmirol lehet velem beszelni. Az oltozkodes volt az utolso amin gondolkodtam, hatha megis emiatt...
2014. okt. 5. 22:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen debreceni vagyok 18/F
2014. okt. 5. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Bejön. :)
2014. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nehogymár új énekes legyen :/
2014. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ing, bőrkabátért meghalok, annyira tetszik, a bakancs/cipő az mindegy.
2014. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudsz irni, jol oltozkodhetsz, ismered a Rozsaszin Pitbullt, szeretsz olvasni, animes is vagy, valoszinuleg, idosebb vagy nalam. Vegyel el.!: D

Jo, na, komolyan, ezeket vegyitheted is szerintem.^^

2014. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!