Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi a megengedhető korhatár?

Mennyi a megengedhető korhatár?

Figyelt kérdés
tudom hogy a szerelem kortalan de mégis mennyi az etikus határ, pl én 19 éves vagyok akkor mennyi a minimum és mennyi a mayimum melyik érdemes ismerkednem, mert volt már 14 éves udvarlóm is ugymond :D , de 14 évessel nem érdemes, vagy normális ha egy 19 éves srác leáll egy 17 nek kinéző 14 éves csajjal?, és mi a felső határ, 25-28? kérlek válaszoljatok normálisan tényleg érdekel mit gondoltok erről :) 19/F
2014. okt. 5. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Min 14 max 120... Ez hülye kérdés, a párkapcsolat nincs korhoz kötve:-)
2014. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs így konkrétan korhatár.

De én 24 évesen nem kezdenék egy 19 évessel (egyszer már "összejöttem" eggyel, de éretlen volt). Tehát komolyat nem akarnék tőle, kalandot vagy laza kapcsolatot el tudnék képzelni.

N

2014. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te komolyan egy ilyen szemét oldalon próbálsz morális útmutatást keresni, mint a GYK? Ez tökéletesen szubjektív, hogy mi az "etikus".

Szerintem legyen eszed, és ne foglalkozz az itteni sérültek véleményével: csináld azt, ami szerinted etikus, oszt jó napot.

2014. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi a lényeg hogy ha te 19 vagy akkor ne nagyon kezdj ki 18 alattival főleg ne 14 évesekkel, legalábbis ne vidd ágyba mert az mmár ilyen "kiskorú bla-bla-bla...". Járhattok, tudok is rá példát de a világ nem örül az ilyennek.
2014. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: legalább ha jogi tanácsot adsz, akkor nézz utána, mielőtt marhaságokat terjesztesz!

A beleegyezési korhatár 14 év. Aki ezt betöltötte, az akármelyik másik 14- életévét betöltött személlyel közösülhet, legyen az 14 vagy 80 éves.


Kérdező: annyi, amennyi nektek belefér. Az, hogy két személy mennyire illik össze, nem két számon fog múlni. Nálunk ez 13 év. :-)

2014. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idős srácnak a vele egyidős a csaj a legjobb. De amúgy alsó korhatár sztem 17, felső meg miért lenne? Volt itt már gyakorin olyan húsz körüli srác, aki ötvenes nővel nyomult.
2014. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző! Igaz, de azért megnézném azt a szülőt, aki örülne annak és elnézné, ha a nyolcadikos lánya már d.gna egy felnőtt férfival… Az nem is szülő.
2014. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!