Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy humoros, kedves, komoly...

Egy humoros, kedves, komoly de néha kicsit komolytalan, kicsit kocka, lányokkal jól kommunikáló, egy kicsi feleslegel rendelkező srác aki már dolgozik a felesleg eltüntetésén milyen eséllyel talál barátnőt?

Figyelt kérdés
Az ami kimaradt hogy magabiztos vagyok szóval nem az a önsajnálkozó típus vagyok.Még nem volt barátnőm és az miatt kérdem mik az esélyeim.Szórakozóhelyre nem járok, voltam már de az azzal telt hogy vigyáztam a barátaimra mert, matt részegek voltak és egy kettő már elkezdet kötekedni.
2014. okt. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Huszonéves szűzként magabiztos vagy?
2014. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GarabonciásLány válasza:

Hey utolso (=elso :D) ez nem volt szep :/

Persze hogy van eselyed, mivel mind kulonbozoek vagyunk, kulonbozo dolgokat varunk el, van , aki direkt a "mackos" pasikat szereti, ha nem minden idodet a gepeddel toltod a kockasag sem feltetlen baj, es nem csak szorakozohelyeken lehet ismerkedni :)

2014. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esküszöm, mintha én tettem volna fel a kérdést... Én azt mondom neked, ha elkezdtél dolgozni az eltüntetésen, akkor először azt fejezd be, és utána kezdj el barátnőt keresni. Így neked is könnyebb lehet, ha jobban nézel ki, nem csak neked van lehetőséged keresni, hanem rád is felfigyelhetnek
2014. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!