Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves, romantikus,...

Huszonéves, romantikus, lehetőleg egyetemista fiúk! Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Igen, fiatal vagyok, de eddig ezzel a korosztállyal értettem meg magam a legjobban, és ők is szerettek engem :D Tudom, hogy az egyetemista "elvárás" miatt egoista p#csának fogok tűnni, de higgyétek el, ez egyáltalán nem így van, kérlek szánjatok időt arra, hogy be tudjam bizonyítani. :) Egyszerűen ugyanaz a helyzet, ami az életkornál: velük értettük meg a legjobban egymást eddig, ők az én "közegem" valahogy :) Nagyon vágyom már egy igazi párkapcsolatra, és próba cseresznye, szívesen megismerkednék veletek is :)
2014. okt. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bas**szki de öreg vagyok :(
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te meg az ő közegük vagy az ágyban :D
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fenebe, hogy 22 vagyok es egyetemig nem jutottam el, csak egy felsofoku okj vegzettsegig :D
2014. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy? :D
2014. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, még felsőoktatási hallgató, nyertem? :D
2014. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!