Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, honnan jön az ellensze...

Lányok, honnan jön az ellenszenvetek a társkeresőn való ismerkedéssel szemben? Szerintetek mi a gond vele?

Figyelt kérdés
És egyébként mi az akkor, ahol ismerkedtek, ha nem társkeresőben?

2014. okt. 7. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes nő elképesztően hiú és beképzelt.Minden olyan férfit ,aki társkeresőn ismerkedik eleve lenéznek.Nem tekintik igazi férfinak.
2014. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1
2014. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom a társkeresőkkel. még azokat sem nézem le akik itt próbálnak ismerkedni, pedig ez az oldal tényleg nem erre való.

olyan helyen élek ahol érdemesebb személyesen ismerkedni, csak ezért nem társkeresőzök

2014. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok a hülye mindkét részről.


Sok férfi, aki:

- tahó, írásban még jobban, mert nem kell a másik szemébe nézni

- nem áll le, hiába mondja a nő először szépen, ha meg agresszívabban küldik el, akkor persze a nő a köcsög, és ezt meg is írja neki még utoljára

- első üzenetben szerelmet vall, túlságosan nyálas, csöpögős levelet ír

- egész másképpen viselkedik személyesen, mint írásban

- egész másképpen néz ki személyesen, pl középkorú férfi egyetemista korából rak fel képet

- már a hirdetésből látható, hogy a lány nem hajlandó erre, de azért megkérdezi, mit szólna a lány szexkapcsolathoz


A nők sem különbek, félre ne érts! Csak most a férfiakat kérdezted.


Sajnos túl sok a hülye, mert ilyen helyre bejuthatnak azok is, akikről élőben messziről látszik, hogy valami nem stimmel. Meg kell tanulni netes társkeresőzni, ennyi a lényeg. Saját igények szerint kell választani. Nem baj, ha csak szexet akar a férfi, de akkor ne írogasson rá a fiatal egyedülálló anyukára, aki társat keres maga mellé, stb. A nők pedig vegyék a fáradságot, hogy mindenkinek legalább egyet visszaírnak. Lehet erre rendszeresíteni egy szöveget, amit be tudnak másolni. Nem nagy kunszt.

2014. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Társkeresős tapasztalatok:


- Ki van írva hogy komoly kapcsolat érdekel, minden 2. megkeresés szexre vagy hármasra felhívás.


- Megkeresések bunkók, ha válaszoltam és udvariasan azt mondtam ne haragudjon, de nem az esetem vagy nem pont ilyen emberre gondoltam anyázás, meg szidták az összes felmenőmet, vagy magyarázatot követeltek (ha adtam az volt a baj mert hülye vagyok hogy így gondolom, ha nem adtam akkor miért nem).


- 10-20 évvel idősebb pasik akartak kapcsolatot család mellett vagy elváltan gyerekkel (utóbbi nem elítélendő csak én meg a gyerekek....)


- Levéláradat, mindre válaszoltam napi 2 óra minimum (inkább játszok valamit a gépen, most már nincs hozzá türelmem).


- Kapásból kötekedők, biztos csak egó növelésből vagyok fenn (az ilyen minek ír?)


- Randin, mire oda került a sor kiderült hogy "szépítettek" a dolgokon (20cm magasságkülönbség, +40kg ide vagy oda ugyebár nem számít, ilyesmik...)


Pozitív tapasztalat alig volt, egy kezemen meg tudom számolni hányan voltak udvariasak. És félreértés ne essék, én nem tudom a többi nő milyen vagy hogy viselkedik, de én nem is velük foglalkozom. Leírtam a saját szemszögemből látottakat, én biztos soha többet nem regisztrálok társkeresőre. Itt azt látom, hogy a pasik azért panaszkodnak, hogy a lányok nem válaszolnak. Nos én válaszoltam, rosszul is jártam, sok anyázástól megkímélhettem volna magam ha nem teszem. Nem nézek le senkit aki társkeresőzik, ezt nem tartom rossz dolognak.

2014. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!