Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PUA-s tanfolyamon meg lehet...

PUA-s tanfolyamon meg lehet tanulni profi módon nőket felszedni?

Figyelt kérdés
Határozatlan önbizalomhiányos ferfiaknak.

2014. okt. 7. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
állítólag adnak önbizalmat
2014. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a titka ezeknek, hogy rávesznek arra, hogy próbálkozz. Aztán a nagy számok törvénye alapján lesz kisebb-nagyobb sikered. Igazából nem tanulsz semmi hasznosat, mert amúgy is elég lenne folyamatosan próbálkozni, de ha így tudod magad rávenni, akkor így tudod magad rávenni. Egy a lényeg, hogy ha csinálod, akkor komolyan csináld, különben pont ez a része fog hiányozni, a nagy számú próbálkozás, amiből aztán majd csurran-cseppen valami.
2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer megnéztem egy PUA-s tanácsot, hát az eszemet eldobtam, hogy mekkora hülyeség. Bár lehet, hogy a lányoknak bejön, de szerintem akkor is gáz.
2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megrendezett, vannak lányok akiket megfizetnek, hogy ha az a szerencsétlen odamegy akkor adjon neki esélyt álljon vele szóba, aztán persze nem lesz belőle semmi, és ha másoknál próbálkozik majd akkor semmi sem jön majd össze....
2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Profi módon legombolnak rólad egy valag pénzt azért, hogy teletömjék a fejed olyan közhelyes dolgokkal, ami alapján legfeljebb a legpocsékabb romantikus komédia szereplői csajoznak. A PUA szerint a nők ostoba ösztönlények, akiknek önálló gondolatuk egy darab sincs, gyakorlatilag olyan, mint egy fapados állatgondozó tanfolyam, ahol 8000 forintot leperkálsz egy óráért, ahol kb ilyen szintű dolgokat hallasz "ha nagy, szőrös és ugat, akkor az egy kutya és nem szereti a macskákat". Nagyon is tisztában vannak azzal, hogy sok elkeseredett férfi van, akik mindent megadnának már egy óbor dugásért, jól le is húzzák őket. Hasonlóan alantasok, mint a házalók, akik rákbetegekhez kopogtatnak be és fokhagymatablettát meg lefolyótisztítót adnak nekik, mert ez jó a rák ellen, szegények megveszik, mert már csak remélni tudnak, de tenni nem.
2014. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5 Azért az önbizalom hiányos pasikat a rákbetegekhez hasonlítani kicsit durva volt...


Viszont a nők nagy része tényleg ostoba ösztönlény (ahogy a férfiak nagyobb része is az, tehát ez nem újdonság).

2014. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sálálááááláláláláláá

hol hallottál erről kedves kérdező?

2014. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetnek beépített nők ott.
2014. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék arra, hogy leszedsz egy könyvet torrentről, elolvasod, kimész az utcára kipróbálni, amit olvastál, és bumm, ott lesznek a beszervezett nők. Az amerikai szerző egyenesen ideküldi nektek ingyen és bérmentve, miután kigondolatolvasta belőletek, hogy elolvastátok a könyvét. Ez a csúcs logika...
2014. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A PUA tanfolyamra gondoltam, nem a könyvekre, természetesen.
2014. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!