Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (meleg kérdés) Nagyon tetszik...

(meleg kérdés) Nagyon tetszik egy fiú, és megtaláltam a facebookját. Hogy írjak rá?

Figyelt kérdés

Kölcsönösség valószíűségét egyenlőre nem tudom megállapítani, de megér egy próbát.

Gondoltam egy álprofilról ráírok.

De gőzömsincs mit írjak.

Rövid akarok lenni, ugyanakkor mindenképp minimalizálni szeretném annak az esélyét hogy semilyen választ vagy visszajelzést sem kapok vissza. Ha letilt , annak már örülök, mert legalább tudom hogy mi a helyzet. Erre , hogy visszajelez e valamit , én csak a levelem szövegével, hangvételével tudok befolyással lenni... Ezért kéne valami jó szöveget írni.

De az nem az én világom.

Mit írjak??

Értelemszerűen olyanok válaszát várom akiknek etéren van legalább minimális tapasztalatuk .


2014. okt. 7. 20:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Legyél barátságos, így tudnifogja hogy nem vagy veszélyes, és tegyél fel kétértelmü kérdéseket amivel utalhatsz úgy hogy a beszélgdtés számára még biztonságos. A válaszokból szerintem kiderítheted kölcsönös e.
2014. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen formában értelmetlen a kérdés. Miért álprofilról akarsz írni?


Rendben, meleg vagy, ezért nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni. De ha nem a saját fényképedet mutatod, lehet úgy utasít el, hogy amúgy lenne benne meleg hajlam, csak a kamu képen lévő tag nem jön be neki.


Ha pedig ott is a saját képed mutatod, akkor minek trükközöl pusztán név miatt? Érted mi a gond?

2014. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves második.


Szívesen tennék ki magamról képet, de semmiképp nem akarom felfedni magam.

Egy levelet akarok írni,ahol konkrétan megmondom mi a szitu, nem 'dumcsizgatni' , mivel sosem tudhatom hogy akár az első szóváltás után nem-e unja meg a beszélgetést, és egyszerűen nem válaszol. Nem vadidegen emberrel rohadt nehéz facebookon lezavarni egy gördülékeny beszélgetést, mi meg nem is ismerjük egymást (jelenleg).

2014. okt. 7. 21:08
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és a kamuprofilra még véletlenül sem terveztem kitenni más képét. Egy Bitsrtipses rajzolt arcom lesz.
2014. okt. 7. 21:11
 5/8 kovpet ***** válasza:
100%
Szerinted ő fel akarja majd fedni magát? Csak hogy neki muszáj a saját profiljáról írni, tehát valószínűleg akkor is elutasít, ha amúgy nem tenné.
2014. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. A homályos arckép már megfelel?
2014. okt. 8. 17:05
 7/8 kovpet ***** válasza:

Én nem reagálnék rá, az biztos.


Miért nem jó a hagyományos módszer? Kerülj hozzá közel és kezdj el barátkozni. Szép lassan ki tudod puhatolni, hogy mi a helyzet...

2014. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert már nincs a közelembe, hetek óta nem láttam és valószínűleg később sem fogom túl gyakran, vagy egyáltalán nem, legjobb esetben félévente megbámulhatom 10 méter távolságból
2014. okt. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!