Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-28 éves fiatal srácok:nekte...

20-28 éves fiatal srácok:nektek bejön egy középkorú fiatalember? Szolnoki 38/F

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a középkorú fiatalember? Olyan mint az agg csecsemő?
2014. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

38 évesen te már a srácoknak bácsi vagy!

A 20 éves, na az a fiatalember!

Na és mi jönne be? A hulló haj? A megereszkedett bőr? A hájas has?

Ne haragudj, de te sem a nálad 18 évvel idősebbeket keresed, hanem a fiatalabbakat.

Na, ami miatt neked nem jönnek be a "60 éves fiatalemberek" ugyanazért nem jössz be te sem a 20 éves srácoknak...

2014. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Számomra ez az adott ember személyiségétől függ. Alapvetően a helyes, jóképű huszonéveseket nézem meg, de el tudok képzelni olyan esetet, amikor egyáltalán nem érdekelne ha egy kicsit idősebb az illető (sőt:)
2014. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
a 38 hol középkorú??? :D
2014. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
Én pl. 33 évesen randiznék egy ötvenessel. Ha úgy néz ki, mint Tom Cruise :D
2014. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
92%
én határozottan szeretem a nálam idősebbeket és a daddy-feelingű egyéneket :) 17/F
2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
a 38 éves sem nem fiatalember, sem nem középkorú...és igen, vannak olyan 20-28 éves srácok, akik nem a másik kora alapján döntenek, hanem külső és belső tulajdonságok alapján, és a kor nem feltétlenül a legfontosabb szempont náluk...viszont úgy tűnik, hogy a kérdező elég válogatós, hogy 29 évesekkel már nem kezd.
2014. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!