Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Foglalt fiúk, lányok! Mit...

Foglalt fiúk, lányok! Mit csináltok, ha valahol valaki a másik nemből ismerkedni akar veletek? Honnan jösztök rá, hogy mik a szándékai?

Figyelt kérdés
15-19 évesek válaszoljanak! Van csajotok (v. pasitok) és pl. egyetemen, suliban vk. odamegy hozzátok beszélgetni, akit nem ismertek. Nem tudjátok, hogy azért szólított meg, mert össze akar jönni veletek vagy csak barátkozni akar. Ilyenkor mi a tehendő? Inkább fiúk válaszoljanak.

2014. okt. 8. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

fogadok miskolci vagy.

hát ha elmondja, akkor kiderül, hogy mit akar, addig meg lehet beszélgetni ha én is akarok.

2014. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Rákérdezek.
2014. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem miskolci vagyok :D

vk más?

2014. okt. 8. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy Nyíregyháza, esetleg Debrecen :)


Én illedelmesen elbeszélgetek vele, aztán ha lépéseket tesz, a szituációtól függően hátrálok. Mondjuk az tényleg lehet bármi, ha pl. fagyizni akar menni, mert az még nem feltétlenül randi.

Előbb-utóbb az is szóba kerül hogy foglalt vagyok, ezek után aki tovább nyomul...

2014. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%
Most őszintén, hogy jön ide az hogy a kérdező honnan valósi te első? a kérdés teljesen más volt. velem pl. gyakran beszélget az egyik lány osztálytársam, és valamennyire látszik rajta hogy talán szerelmes belém, vagy valamelyik szivatásomra készül, és a mosolyával elvonja a figyelmem
2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A jösztökből egyből lejön merrefelé lakhatnak a használói főleg azoknak, akik Magyarország más részén laknak, nekik nem mindennapos. Legalább a nyelvtannácik nem jelentek meg.
2014. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
igen. és akkor mi van? attól hogy egy ember nem budapesti még nem kell köcsögnek lenni vele hogy most mintha tehetne róla hogy nem úgy beszél mint a pestiek hanem ahogy a vidéken ahol ő azt megtanulta. a jösztök amúgy is helytállóbb mint a jöttök de mind1
2014. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem én voltam az első, nem tudom miért pont ezzel kezdte, de nem hiszem hogy a kérdezőt akarta volna leköcsögözni, ilyenről szó se volt.


A gyk-n sok ember nem a témába vágó dolgokat szól hozzá, nézz meg pár hasonló tájszólásos kérdést, tuti van alatta olyan aki egyből kioktatja hogy az nem helyes, leparasztozza, hülyézi stb., még ha az illető mondjuk orvos akkor is - mert igen, a nyíregyi kórházban még a főorvos is jösztököt mond. A távolabbról jött beteg meg röhög, hogy milyen parasztok ezek a vidéki orvosok... na az a bunkóság, nem ha valakinek a beszéde alapján rájössz, hova való.

2014. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igaz
2014. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!