Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan pattintsam le a csajt?

Hogyan pattintsam le a csajt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 3hete kavartam egy buliban, azóta minden reggel néz a buszon és mindig mosolyogva köszön és néha beszélgetést is kezdeményez...az a gond, hogy nekem egyáltalán nem jön be és a bátyját is ismerem, ami így duplán cinkes..Szóval nem akarok bunkó lenni, hogy csináljam?(Döntsem meg aztán mondjam meg neki, hogy mehet haza gyalog? Vagy diszkréten utalgassak arra, hogy nem vagyunk egymásnak teremtve?)

2014. okt. 8. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Hogy te mekkora egy tapló vagy!
2014. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Add elő neki szépen kulturáltan, hogy nincs jövője a dolognak.

Ő is jobban jár, ha megszabadul tőled...

2014. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg se kérdezem, hogy akkor vajon miért kavartál vele.
2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Húzd meg jó alaposan, aztán dobd a fenébe! Ha rád tapad, szólítsd fel, hogy zaklatás miatt fel fogod jelenteni, ha nem kopik le rólad.
2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy módon pattinthatod le, ha "bunkó leszel". Más szóval, ha nincs kedved akkor ne beszélgess vele. Ennyi. Egyébként ez nem bunkóság. Miért kellene valakivel beszélgetned, akit nem bírsz? Az hogy meg kavartál vele, hát Istenem, attól még nem kötelezted el magad mellette. Ne parázz!! Ne foglalkozz vele.
2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hááát pl, igazán nem akarod megbántani, de nem voltak a felé iránti érdeklődésed kimutatása közben komoly szándékaid felé, és ne haragudjon, de nem szeretnél tőle semmit

Vagy ilyesmi , csak egyszerűbben?:)

2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy valaki annyira döntésképtelen hogy egy ilyen egyszerű kérdésre mások tanácsa szükséges. ' Döntsem meg aztán mondjam meg neki, hogy mehet haza gyalog? ' Plusz ez teljesen logikátlan és bunkó. És én se értem miért kavar az ember olyannak aki nem is tetszik neki. Lehet nem jutott jobb és ez nem rá nézve gáz.
2014. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1 Elnézést, de nem akarok tőle semmit, nem akarom nyilvánosan megalázni a buszon vagy az utcán. De élnék is a lehetőségekkel, mert egyszer élünk..


#3 Nyilván azért, mert amikor egy discoban a haverjaimmal benyomva söröztünk meg dumáltunk odajött egy csaj, megfogta a kezemet és bevitt a tánctérre magával. Az a szerencse, hogy nem volt nálam gumi...


Többiek, akkor legyek egy tapló paraszt? Mind1, eddig is túl sokáig húztam az időt de én nem akarok így kitolni vele..

2014. okt. 8. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
a pasi dolga a közeledés, a lány dolga a fogadás. Tehát: ne közeledj felé! Puff, meg van oldva. Nekem is volt ilyen, rámcuppant elsőre, jó ennyire nem, de oda volt értem... szimplán nem közeledtem, nem csináltam félreérthető dolgokat, és most már van pasija
2014. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem kapsz egy kis kankót te szerencsétlen. :D
2014. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!