Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan verjem ki a fejemből? 18/L

Hogyan verjem ki a fejemből? 18/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel csak köszönő viszonyban vagyunk, de állandóan ő jár a fejembe. Neki van barátnője tehát nagyon zavar ez az egész. Hogyan gondoljak más dolgokra? Mivel szinte minden nap látom, ez eléggé megnehezíti a helyzetem, mindig őt keresem a szemem sarkából és ha összefutunk akkor legszívesebben ott a helyszínen leteperném:D Veletek volt már ilyen? Lett már belőle komoly kapcsolat? Ha igen, milyen(volt)?

2014. okt. 9. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak mindig az kell, akinek van barátnője?
2014. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban lennék én is ha egy olyan pasi tetszett volna meg akinek nincs :/ (de azt az első találkozáskor még nem tudtam)
2014. okt. 9. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Első igen! Mert az bevalt "árucikk"


Nem alkalmatlan nyomi...

2014. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már. Szerintem erre nincsen módszer, ha látod, hogy nincsen nála esélyed akkor egy idő múlva elkopik az érzés. Én ekkor mentem el egy jó hosszút futni, vagy néztem egy jó filmet, próbáltam nem rá koncentrálni. Aztán egy idő után sikerült és már nem fulladok meg az érzéseimtől, amikor meglátom vagy rá gondolok.
2014. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemed sarkából? Szép taktika:)
2014. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy nagy kalapáccsal verd ki a fejedből :)
2014. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!