Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy fiúval már most beszélgetünk, de csak 2015-ben szeretnék vele először találkozni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy minek van köze mihez.(mert ennyiből ez így nem sok infó)
2014. okt. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak mostanában ismerkedtetek meg, végül is normális is lehet, én is csak 4 hónap után találkoztam először a volt barátommal.


Bár nálam ez csak így alakult, nem előre elhatároztam, hogy csak X idő múlva találkozom majd vele és hamarabb nem.

2014. okt. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak 2037-ben egy lánnyal. Nehezedre esik azt írni, hogy jövőre?
2014. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jesszum..remélem addig talàl vkit.neken is 3 vagy 6évet mondtak de a miértet nem tudom-gondolom addig kiéli magàt de kell dgy tartalék aki még vâr is rà..
2014. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, csak mi van ha annyira megkedveled, hogy előbb szeretnél találkozni vele? Akkor is betartod a "szabályt"? :)))
2014. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!