Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég ismertem meg egy fiút,...

Nemrég ismertem meg egy fiút, akivel láttuk egymást webkamerába. Pár napja meg kért pár intimebb képet, és mivel szimpatikus volt, ezért csináltam neki "olyanokat is" azóta viszont eltünt . Se emailbe, se skypeon nem tudom elérni. Mi lehet a baj? 15L

Figyelt kérdés

Mit csináltam rosszul? :(

Kamerázáskor olyan norminak tünt........... :/



2014. okt. 12. 08:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Csak a kepek kellettek neki vagy nem tetszett neki amit latott es azt talalta egyszerubbnek ha nem keres. Maskor ne menj bele ilyenekbe :)
2014. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Költőnő? ***** válasza:
95%

15 évesen miért kell belemenni ilyenekbe?!

15 évesen még valszeg zéró az emberismereted, nem így kellene elkezdeni.

2014. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ő egy évvel több mint én, ez nem lehetett gond :$

Meg amit látott képen, azt látta elötte kamba is.. :/

2014. okt. 12. 08:30
 4/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felküldi napiszar.com-ra, aztán megvan az öröme.
2014. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ez a kérdés is válasz a tegnap délután feltettre:a tizenéveseket miért nézik le?

na ezért!tudod régen ez úgy működött hogy elöbb volt randi,csók,szex és utána az egymásnak való intim kép küldés.

az a baj hogy nagy valószínűséggel ha tetszettél volna neki is csak egy egszeri szex lett volna belőle,viszont nem tetszettél neki így keresett mást.

2014. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem ír, mert el van foglalva azzal, hogy ezeket a képeket használja fel a létező legborzalmasabb célokra.
2014. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Buta, naív kislány vagy még, de talán már te is rájöttél.

Nem szabad ilyenbe belemenni, főleg nem "nemrégi ismerettség" után.......azt mutatta amit te akartál látni, hallani csak azért hogy megkapja amit akar, tudta ő nagyon jól, hogy mit, hogyan csináljon hogy elérje a célját......

2014. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig megy az össznépi sajnálkozás és "áldozat" emlegetés, de egész komolyan, aki annyira ostoba, hogy nem rég megismert és lényegében vadidegen ismerősének küld képet vagy vetkőzik webkamerába, az mégis mitől lesz áldozat?


Ha ahhoz van eszed, hogy vetkőzz, akkor gondolkodni és NEM-et mondani is lehetne eszed. Önmagadért felelsz.

Nem áldozat vagy, naív gyerek, kihasznált liliom, sérülékeny kamasz... hanem simán csak ostoba.

2014. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kösz a leoltást :(

Amúgy ha ezt akarta volna, akkor elég lett volna pár szavas válaszüzi, hogy bocs de csak szivatni akartalak v bocs de nem jössz be. Ennyi. Nem kellett volna semmi több, de így eltünni szemét dolog. Pffffff

2014. okt. 12. 08:38
 10/25 anonim ***** válasza:

aki szívatni akar az nem fog szólni

sem előtte sem utána

tanulj belőle és nem küldj senkinek sem képet soha

2014. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!