Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen pasas kell egy fiatal,...

Milyen pasas kell egy fiatal, felnőtt lánynak? (külső, belső tulajdonságokra gondolok)

Figyelt kérdés
18-22 évesekre gondoltam...
2014. okt. 12. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Általában jóképű izmos kockás hasú és/vagy gazdag csávó kell nekik, belső nem számít. Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
és basszon be hetente legalább 2x,legyen nagyképű,páva g*ci
2014. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző válaszolók, nyilvánvalóan igazatok van. -.-


Én személy szerint egy intelligens, humoros, megértő emberkére várok, mert hiszem, hogy léteznek még ilyenek... Más kérdés, hogy ők meg hisznek e abban, hogy hasonló lány létezik még... (úgy alapjáraton az ilyen kérdésekhez jövő kommentekből ítélve, hát nem hiszem)


19L

2014. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy tisztelet a kivételnek, de tényleg ez a legjellemzőbb. A legjobb csajoknak meglepő módon mindig egy olyan csávó a partnere aki új 3-as BMW-vel furikázik. 2-es válaszolónak is igaza van. Ma láttam én is hogy egy jó kis csaj egy pávagyerekkel járt, akinek undorító haja volt és izompólóban volt de persze izom nélkül. Elkeserítőek az ilyenek.
2014. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!