Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon miért köszön mindig előre?

Vajon miért köszön mindig előre?

Figyelt kérdés

Szóval egy Pest megyei városban lakom, ~18-20 kilométerre délre a fővárostól, a Duna partján. Csak azért sem nevezem meg.

Magam 23 éves vagyok és ma is bringáztam a városban és szintén biciklin rám köszönt egy aranyos szőke nő, hátrafogott hajjal. Idősebb nálam, szerintem a 30-as éveiben járhat, bár nem tudom megállapítani. Amúgy helyes. Szoktam vele összefutni 1x-1x a városban és mindig rám köszön, ami meglep, mert nem is ismerem. Még a nevét sem tudom. :)

Mit gondoltok? Városban nem szokás mindenkinek előre köszönni, meg nem is ismerjük egymást. Persze visszaköszönök, mert nem akarok bunkó lenni, de hát na... :D Ti mire gondoltok?


(amúgy egyszer munkaruhában láttam egy kozmetikus vagy manikűrös szalon előtt, gondolom ott dolgozik, akkor is rám köszönt, mikor elmentem az üzlet előtt)

Talán az utcámban lakik, vagy a környéken... :)



2014. okt. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a család ismerőse, vagy szomszéd.
2014. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
mert hátra nem tud MUHAHAHAAAA
2014. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem. :D
2014. okt. 12. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
akkor azert koszon mert fel toled vagy mert fingott egyet es igy akarja elterelni .
2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nemrég költöztem egy Budapesthez szintén ~20 km közeli városba, és itt vonatállomásnál, a központi résznél kivétel nélkül mindig van legalább 7-8 ember, aki amint megjelenik, mindenkinek köszön, hangosan, hangsúlyosan.


Elején rém furcsa volt megszokni, de aztán rájössz, ebben semmi személyes nincs, egyszerűen más számít erre udvarias viselkedésnek.

2014. okt. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukád kozmetikusa és egyszer jártál is nála kiskorodban, csak te már nem emlékszel.
2014. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyám sosem járt kozmetikushoz... :D
2014. okt. 13. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A te kozmetikusod és rendszeresen jársz is nála részegen, csak te már nem emlékszel.
2014. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem lenne szőrös még a hátam is... :D De azért jó poén... :3
2014. okt. 14. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!