Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a határozatlan nők a...

Ha a határozatlan nők a határozott férfiakat szeretik, akkor a határozott nők melyik férfitipust keresik? A határozottat vagy a határozatlant?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 05:05
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Kár általánosítani...

egy kapcsolathoz...főleg a kialakulásához elég sokmindennek klappolnia kell, és nem mindig az ember fejében lévő ideák alapján választ.

2014. okt. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de mindkét típus a határozott férfit szereti. Mégis kinek kéne egy papucs?

Kivéve persze, ha ki akarja használni, de feltételezném, te érdemi és tartalmas párkapcsolatra kérdezted.

2014. okt. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bdsm szagot érzek
2014. okt. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A határozott nők a még határozottabb férfit keresik.
2014. okt. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Amúgy ismerek olyanokat is, ahol mindkét fél határozatlan, na az a nem semmi :D
2014. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én aránylag határozott vagyok, és komoly párkapcsolatban igazán tisztelni a párom (mert szerntem, ez is beletartozik) csak akkor tudom, ha még nálam is határozottabb. csak olyanokhoz tudtam eddig is vonzódni, akik hatni tudtak rám valamilyen formában, akiket én ugráltatok, az esetemben nincs a potenciális jelöltek között.
2014. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!