Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol szerezzek barátnőt, hogy...

Hol szerezzek barátnőt, hogy beszélgessek vele, mikről hogy ne untassam?

Figyelt kérdés

Tiszteletem mindenkinek!

Az lenne olyan kérdésem, hogy mikor egy lánnyal (nem ismerős) beszélgetek, leblokkolok, és nem jönnek a szavak. Ilyenkor mit tegyek? Ilyen problémával nehéz ismerkedni. Valamint mik azok a helyek ahol a legkönnyebb barátnőt szerezni? Ilyenkor már a bulizóhelyek zárva vannak, Délelőtt iskola, ott meg nem szeretnék, egy mondás szerint házinyúlra nem lövünk. Tudnátok segíteni?

17/F Veszprém



2014. okt. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Vp be jarsz suliba? Melyijbe?

2014. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezt is meg lehet tanulni :) Fogj egy lapot, és írj össze először egyszerű kérdéseket pl. hova jársz suliba? Minden egyszerű kérdéshez kapcsolj hozzá min. kettő másik olyan kérdést, amit a lány válasza után fel lehet tenni pl. "később milyen területen szeretnél elhelyezkedni?", vagy kijelentést "én pedig XY-ben tanulok, mert utána X területen szeretnék elhelyezkedni". És így tovább. Persze neked kellene egy beszédesebb csaj, mert bizony sok lány is olyan mint te, nem tudják mikor mit mondjanak, csak utólag jut eszükbe, hogy mit lehetett volna.

Én szeretem, ha kérdezgetnek, mert szeretem megosztani, hogy milyen vagyok, illetve ha kérdeznek, akkor érzem hogy nem vagyok érdektelen a másik számára.


Persze ha normális a másik, akkor ő is kérdezgetni fog téged, de nem hiszem, hogy neked a válaszokkal gondod lenne.


Miről beszélj, hogy ne untasd, amikor már az alap dolgokat tudjátok egymásról? Mi az amiért rajongsz (zene, film, játék, háziállat stb.)? Azokról biztos tudsz bőven beszélni! Ha ezzel kapcsolatban kérdést teszel fel neki, és nem egy szóval válaszol, hanem úgy, mint akit érdekel a téma: "Igen, van egy kutyám, Buksinak hívják, ő egy keverék kutya, tudod odavagyok a pufi keverék kutyákért..." -> Nyilván akkor erről lehet vele beszélni és nem fogod untatni, így igen, bátran kezdj el beszélni miket szokott csinálni a te állatkád, amikor dilis.


Egyszerűen szólva készülj fel egy kicsit.


A "hol ismerd meg", az egy jó kérdés. Én buszon-buszváróban-koncerten stb. egy csomó standard és nem standard helyen ismerkedtem már meg mással. Igazából bárhol lehet, csak kell keresni a megfelelő alkalmat, és bátornak lenni - ha adott az alkalom - hogy megszólítsd.


Sok sikert!


22/L

2014. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 3. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy fiúm, aki pont azzal a dumával indított, hogy nem valami beszélős és ne nézzem bénának, de fogalma sincs mit mondjon...tök cuki volt... adtam neki esélyt, aztán mikor jobban megismertük egymást, már nem volt probléma a beszéd téma... nem kell mindenkinek menő dumával elkápráztatni a csajokat. Az őszinteség a legtöbb lánynál bejön. Akinél nem, azokat meg hagyd szerintem.
2014. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!