Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Voltatok úgy, hogy buli után...

Voltatok úgy, hogy buli után nem keresett a srác, pedig megígérte? Vagy netán hosszabb idő után egyszer csak felbukkant?

Figyelt kérdés

Történt velem,hogy megismerkedtem számomra nagyon szimpatikus fiúval egy buliban,ő jött oda hozzám és jól meg is értettük egymást. Látszólag volt is szimpátia mindkettőnk részéről. Majd búcsúzáskor mondta,hogy megkeres az egyik ismert portálon. :) Tudja a teljes nevemet, én sajnos az övét nem. De nem így alakult...vagy vannak fiúk akik egy hétig is elhúzzák az ilyesfajta dolgot? Vagy még se érdeklem?


Mennyi esélyem lehet hogy még rám talál vagy keres?

Lehet hülye kérdés, de annyira keresem a miérteket, hogy miért nem jött létre kapcsolatfelvétel, ismerkedés buli után?


2014. okt. 13. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet csak igergetni akart szerintem nem fog felkeresni, vagyis en ha megigertem volna akkor masnap mar fel is kerestem volna :)
2014. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Én is sajnos ebben gondolkodom... csak ugye ilyenkor agyal az ember,h miért áltatott...pedig nem vagyok szerencsétlen, sem buta... Nem értem ezt a szitut! :(
2014. okt. 13. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer élő fordult hogy szórakozó helyen össze ismerkedtem egy szomszéd falubeli lánnyal mondjuk enyhén ittasak voltunk, de nem taj részegek ! És még akkor nem voltak ilyen internetes oldalak, így meg beszéltük hogy másnap át megyek hozzá hogy jobban meg ismerkedjünk! Hát ahogy másnap át tekertem a bringámmal és meg láttam az utcán és meg láttam azzal a lendülettel már tekertem is tovább! Szegény nem tehetett róla, de olyan csúnya volt hogy a bányából a szén ordítva jött volna fel előle! Ezzel nem azt akarom mondani hogy te csúnya lehetsz, hanem azt hogy lehet hogy meg keresett ő a neten és rá jött hogy lehet hogy nem is vagy az esete! Mert hát őszintén szólva az ilyen buliban ismerkedős esetek nem mindig úgy sikerülnek ahogy az ember várja!
2014. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kisboltos ***** válasza:
vagy csak elfelejtette a nevedet. ez is megtörténik.
2014. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jót derültem a soraidon! :) Köszi,hogy megnevettettél. :) Igen, nem ismersz, írhatom,hogy már pedig nem vagyok egyáltalán csúnya,de nem akarom így ismeretlenül fényezni magamat. Igen, ezen a bizonyos portálon másabb képeim vannak fent, mint amilyennek a buliban mutattam magam. Ne félmesztelen, részeg, pucsítós képekre gondoljatok ezalatt. De élőben valóban szerényebb vagyok,mint amit a képek sugallnak. Lehet ott a probléma,h valóban rám keresett, és ez az énkép ütközött a megismertekkel. :/ De akkor,ha a te teóriád áll közel a valósághoz,akkor ezek szerint annyira nem fogtam meg,hogy egy esélyt adjon és megmutathassam milyen is vagyok?
2014. okt. 13. 22:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam azon,hogy a nevem nem maradt meg az emlékeiben, mivel a vezetéknevem eléggé zavaros...
2014. okt. 13. 22:56
 7/9 anonim válasza:

Háát ez jó kérdés, én ha megismerek egy számomra szimpatikus csajt, azt egyből megkeresem, és rá is írok, a hosszabb idő max akkor ha több lábon lennék, és egyik nem, akkor jönne a másik, mondjuk Te...

Szóval szerintem ezért lehet így, remélem tudtam segíteni :)

2014. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó neked is! Lehet ebben is van vmi...jajj úgy szenvedek itt, mint vmi tini...

De úgy hiszem erre már sose jön meg a válasz, ezt csak ő tudhatja. Ő az, akit egyszer és utoljára láttam és nagyon sajnálom!

2014. okt. 14. 06:57
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Múlt hét szombaton összejöttem a kocsmában egy sráccal (vagyis nem ott jottunk ossze hanem az ágyában nyilván)

Es mondta h majd meg mehetek hozza

es csak ra egy hetre keresett fel facen tegnap délután

2015. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!