Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Dolgozó, egyedülálló fiatalok...

Dolgozó, egyedülálló fiatalok (25-30) ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz úgy ismerkedni, ha már nem vagytok egyetemisták, hol lehet a legjobban?

Kíváncsi vagyok rá. Idén végzek az egyetemmel, párom nincs, 26 éves vagyok, és picit kétségbe vagyok esve, hogy nem találok magamnak senkit.



2014. okt. 14. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, de 3 éve nincs senkim. Ennyit a sztereotípiákról.
2014. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Interneten, bulikban, ismeretségi körben, egyéb helyeken.
2014. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
passz,hasonló helyzetben vagyok én is,szórakozóhelyeken ahova eljárok ott általában minden csaj foglalt
2014. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

26 évesen attól, még hogy dolgozol el tudsz járni szórakozni nem?

Neten is lehet, de a legjobb ha nyilvános helyen. Nagyobb az esély hogy hamarabb találsz valakit, mint a neten! Tessék kimenni az utcára! Bulikba!

2014. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pl pont itt épp :D

a kérdező neme titok?

29/F

2014. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Interneten, baráti összejöveteleken és kocsmázásokon, koncerteken, olyan helyeken ahová sportolni járnak az emberek (konditerem, uszoda, stb.), ha nagyobb cégnél dolgozol akkor ott (kicsinél nem szabad!), parkban, gyorsétteremben... Igazából bárhol lehet, csak bizonyos helyeken nem árt, ha nem vagy egyedül, hanem haverral/haverokkal.


26/F


(Ne ess kétségbe)

2014. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz ismerkedni, akkor tök mindegy, hogy suliba jársz vagy dolgozol. A lehetőség előtted lesz akár út közben is. Ha nem tudsz ismerkedni (mint pl. én), akkor meg azért mindegy, mert ugyanúgy nem fog menni neten se, vagy szórakozóhelyen se.
2014. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagy probléma ez nálam is. Járok sok helyre, de nem nagyon találok rendes lányokat.
2014. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én áruházban a ruhás részen ismertem meg legutóbb valakit.
2014. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Párom évek óta dolgozik, én utolsó éves egyetemista vagyok, mi konkrétan neten ismerkedtünk meg egy online játékban (world of warcraft). Közös hobbi adott volt, innen már csak rajtunk múlt. :)
2014. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!