Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednék egy lánnyal, de...

Ismerkednék egy lánnyal, de nem nagyon jövök be neki. Mégis mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves fiu vagyok és van egy lány(18éves) akit nagyon kedvelek.fészen szoktunk valamikor csetelni,de nem nagyon van közös témánk.Ha rátérek arra h szeretnék vele ismerkedni,vagy elhivnám valahova,ő mindenre nemet mond.Rendes lány,nem olyan diszkózós,állandóan bulizós,hanem szerény tisztességes.Én is az vagyok,de szerintem ő ezt nem hiszi.És azt sem h tisztességesek a szándékamim,sosem tudnám őt kihasználni vagy megsérteni.Nincs semmi ötletem h mit irhatnék neki v mit tehetnék h megkedveljen
2014. okt. 14. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak egyszerűen nem tetszel neki
2014. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen csaj.. 3 év barátság után, úgy hogy én végig akartam tőle valamit, megszakadt a kapcsolat... Rá 2 évre ismét beszélgetni kezdtünk, és kiderült azért nem akart semmit, mert egészen másmilyennek gondolt... Nagyon vadul szereti a szexet, meg elég mocskosan is, én meg az a tipikus rendes srác voltam a szemében. Fogtam a fejem rendesen elhiheted :D Utána szanaszét keféltük az éjszakát...

Sose lett komolyabb am belőle

2014. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen valószinüleg nem tetszem neki,de nem is ismer igazán,nem értem h mi van mindenki olyan előitéletes
2014. okt. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!