Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akkor is ismerkednétek...

Lányok, akkor is ismerkednétek egy művészeti beállítottságú férfival, ha nem egyszerű eset?

Figyelt kérdés
Részben elméleti kérdés, tehát akkor is szívesen veszek választ ha csak úgy általában véve válaszolnátok. 26/F
2014. okt. 16. 06:21
 1/5 anonim válasza:
Én se vagyok egyszerű eset. Nem tudom pontosan mitől függ, de van olyan nem egyszerű eset, akivel mégis összeillik az ilyen, de van olyan akivel pont ütik egymást a dolgok. Szerintem leginkább attól függ, hogy a "nem egyszerű eset" ellenére toleráns vagy-e, mert ha ez odavissza megvan, akkor nem fogják ütni egymást a "nem egyszerű dolgok".
2014. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem egyszerű eset? Felvállalt biszex? Vagy valamilyen parafíliáról, morbid perverzióról van szó? Esetleg (bár valószínűtlen, mert a szerelem,szex kategóriában van a kérdés, nem az emberekben) valamilyen személyiségbeli bonyolultságról? Egy kicsit konkretizálnod kéne, úgy könnyebben fognak választ adni :)
2014. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es, kevés emberismerettel azért sejtheted, ha valaki bonyolultnak vallja magát, az személyiségre vonatkozik. :-)
2014. okt. 16. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak 16 éves vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy komolyan veszed a válaszom, de én imádom mikor valaki nem egyszerű eset. Hogy nehéz kiismerni és nem kiszámítható, hanem különleges :) Az meg hogy művészeti beállítottságú, az plusz pont :D
2014. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!