Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok is ismerik a "na ezt...

A lányok is ismerik a "na ezt elcsesztem", "elszalasztottam" érzést?

Figyelt kérdés

ugye a pasik igen. Minden pasinál előjönnek ezek a dolgok egyszer, vagy többször. Pl túl sokat gondolkodnak egy nőn, és mire lépnének, késő. Túl sokat vacilálnak, esetleg nem mernek lépni. Aztán elszalasztják a nőt.


Na, ilyen nőben szokott lenni?


2014. okt. 16. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne... Vagyis nálam szokott.
2014. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, volt már nem is egyszer.
2014. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már
2014. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Igen, bár nálam nem ilyen megközelítésből. Inkább akkor bizonytalankodom el mikor már bőven tart az ismerkedés...
2014. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most épp ezt érzem: ezt jól elb***am...nem elég hogy túl sokáig vártam a megfelelő alkalomra még össze is vesztem vele:(
2014. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahan, előfordult. Bizalmatlan voltam, idiótán viselkedtem....... De már nem bánom és te se bándd! :)
2014. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a gimnáziumban volt ilyen, hogy annyira tetszett egy srác, hogy nem tudtam hozzászólni, mikor hozzám szólt nem tudtam válaszolni és az évek elrepültek, de már nem bánom, hogy elszalasztottam, mert egy igazi alkoholista hülye gyerek, illetve hülye felnőtt lett.

Már azt se értem mi tetszett benne.

2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, van:/
2014. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és szoktatok is valamit csinálni az ügy érdekében?
2014. okt. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!