Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire várat?

Mire várat?

Figyelt kérdés

1 hònapja ismertem meg,a hètvègèig minden rendben is volt...legalàbbis èn azt hittem.

Felhìvott,hogy mi lenne ha este nem aludnànk együtt,mert ő nem èrezte magàt jòl velem,ès àt kell gondolnia mèrt viselkedik velem "ùgy"...Ezt nem tudom mire èrtette,mert amùgy is zàrkòzott tìpus,nem gondoltam,hogy azèrt nem èr hozzàm,mert van valami baj...Vagy èn viselkedtem vele ridegen,feszülten...Nem èrtem mi lehet a problèma. :'(

Azt mondta nem akarja lezàrni a dolgot,le akar ülni megbeszèlni velem,de időre van szüksège mìg megfogalmazza mi a problèma...

Ez vasàrnap törtènt.Kedden le akartam zàrni,de felhìvott,hogy beszèljük meg...Holnap jön haza,de mivel napközben nem hìvott,megtettem èn.Felhìvtam,hogy holnap meg tudjuk e beszèlni,sikerült e megfogalmazni a dolgokat.Azt mondta majdnem...De megìgèrte,hogy holnap hìv ès megbeszèljük...

Mi lehet a baj???



#bizonytalanság #zárkózottság #èrzelmi zavar #ridegsèg
2014. okt. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Határozatlan tesze-tosza, vagy nem akar semmit csak nem meri elmondani. Vagy van valakije. Vagy ki tudja.
2014. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de a gyomrom görvsben van az biztos...

Nagyon megkedveltem,nem szeretnèm elveszìteni...

2014. okt. 16. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg tudod hónap.
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyél te a határozottabb , kapd el, és ne engedd el amíg nem válaszol konkrétan.
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta holnap hìv ha haza èr,mert nem akar telefonban mondani semmit.De màr attòl is fèlek,hogy nem hìv...Csak akkir nem èrtem mèrt nem enged el...csak egyszerűen...vagy mèrt nem mondja ki...Nem tudom mit csinàljak.Felhìvjam megint?

Olyan vagyok,mint egy tini,pedig maholnap 30 leszek.Teljesen össze zavar...

2014. okt. 16. 20:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Alzudi sem bìrok holnapig... :)
2014. okt. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!