Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A duci lányok miért félnek...

A duci lányok miért félnek ismerkedni és miért nem veszik komolyan az embert?

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején nekem a ducik tetszenek.

Nem azért mert nem jut más és hasonló marhaságok hanem mert egyszerűen ez tetszik!

De akárhányszor ismerkedni próbálok egyel, vagy nem vesz komolyan, vagy fél.

Lányok, miért van ez?

17F



2014. okt. 17. 19:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
Azért mert nem becsüli magát annyira, hogy elhiggye tényleg érdekel téged. Általában a ducibb lányokat lenézik, beszólogatnak nekik és csak megalázzák őket, így nehezebben bíznak meg másokban.
2014. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez sztereotípia. Ha nem ismerkednek veled, ha nem vesznek téged komolyan, attól minden teltebb lány ilyen?
2014. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert szegény csaj mindenhol azt látja /hallja/érzékeli h csak egy vékony lány lehet szép és azt hiszi,csak az tetszik nektek,fiúknak,azt szűri le ebből h csak hülyítitek őt,ezért nem mernek nyitni felétek. A "nem vesz komolyan" problémára is ez a magyarázat. Nem akarja beleélni magát a dologba,fél a csalódástól,így inkább nem veszi komolyan a dolgot..
2014. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert a médiák elhitetik a nőkkel, hogy csak 50 kiló alatt lehetnek szépek és vonzók. A ducikat lenézik, kinevetik, csúfolják, így nincs semmi önbizalmuk! :(
2014. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem az érdekelne hogy ezek mögött az egyszerű 'tömegválaszok' mögött esetleg van e valami más ok is.
2014. okt. 17. 19:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak egyszerűen nem szeretne ismerkedni vagy van barátja,

attól még hogy valaki duci nem lesz önbizalom hiányos vagy ilyesmi, szóval szerintem próbálkozz még, és mint ahogy mondtam a duci lányok attól még hogy van rajtuk plusz nem lesznek szerencsétlenek vagy könnyen kaphatóak vagy ilyesmi,

ezt tapasztalatból mondom,

2014. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Nahh én pl egy "duci" lány vagyok, bár utálom ezt a megnevezést...:P Valahogy mindenki a "kövérrel" azonosítja, viszont azért nagy különbség van aközött h van valakin néhány kiló súlyfelesleg, vagy mondjuk 120 kiló.

Az is egy baromi nagy sztereotípia, hogy a duci lányok önbizalomhiányosak, meg csúfolják, lenézik őket..:P Nekem nem ez a tapasztalatom. Én mindig is egy nagydumás, vagány csaj voltam, és sosem volt gondom az ismerkedéssel, pasizással.

Viszont ami miatt azonnal és rögtön lekoptattam egy pasit az az, ha közölte, hogy milyen jó hogy így nézek ki, mert neki a duci lányok tetszenek..:P Egyrészt kiver a víz ha leduciz valaki...:P Másrészt meg útálom ha valaki a külsőm alapján ítél meg, akár pozitív akár negatív irányba. Engem ne azért szeressen valaki ahogy kinézek, hanem amilyen vagyok.

Általában olyan pasijaim voltak akiknek nem volt még előttem "duci" barátnőjük, de valamiért mégis belém szerettek...:) L/26

2014. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
55%
a ferjem is a duci (molett ) not szereti amilyen en is vagyok de nem tulzottan hanem inkabb hasasabb meg van egy kis fenekem :)) ;)) Nekunk noknek azert roszabb vagyis igy gondolkozunk mert sok baratnonk van , aki olyan sovany es azt gondoljuk hogy minden pasinak a sovany no tetszik es azok szexisebbek !
2014. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz!
2014. okt. 17. 21:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is duci lány vagyok.Én azért félek,mert azt gondolom,nem gondolja komolyan a fiú,vagy csak szívatásból akar tőlem valamit.Plusz,ha a fiú nem duci,akkor kellemetlenül érzem magam mellette.
2014. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!