Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történhetett az, hogy...

Miért történhetett az, hogy alapból nagyon kedvelem, tetszik egy csaj aztán abbamarad az ismerkedés de nem változik felőlem semmi, majd megtudom hogy összejött valakivel és úgy megutálom hogy szabályosan hányingerem lesz tőle?

Figyelt kérdés

(minél jobban akarom annál jobban távolodik tőlem és minél jobban távolodik tőlem annál jobban akarom)

pasi vagyok tudom gáz de ezelőtt ha megláttam szinte elolvadtam annyira tetszett külsőre és amikor kezdtem megismerni belsőre is olyan jó volt… és ez az egész szinte pillanatok alatt lezajlott bennem, pedig előtte az Istenért sem tudtam kiverni a fejemből.


2014. okt. 18. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen elillant a lila köd, csalódtál.
2014. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem utálod a lányt csak haragszol rá... meg féltékeny vagy de be kell látnod hogy felesleges annak lenned hiszen ők együtt vannak.
2014. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülye voltál, elszalasztottad. "Jaj, kisfiam! Szüzen fogsz meghalni!"
2014. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# igaz

2# van ebben valami : /

3# úgy már nehezen... :D

2014. okt. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!