Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszem egy pasinak, de...

Ha tetszem egy pasinak, de mégsem lép, az miért van?

Figyelt kérdés
És nem azért mert félénk, vagy mert fél a visszautasítástól, mert közvetlen, intelligens, jóképű pasi(k)ról beszélek, akiknek látom, hogy tetszem, mert ezt azért az ember le tudja szűrni, még sem tesz(nek) semmit. És velem mindig ez van..tetszem srácoknak, de semmiből nem lesz semmi, és nem a személyiségemmel van baj, mert még az ismerkedésig sem jutunk el. Ez most így talán zavaros...Szóval mondjuk suliban, vagy munkahelyen ugye sok időt tölt együtt 2 ember. Szemezgetések, figyelmességek szoktak lenni, néha pár szó semleges dolgokról, pl. mikor lesz ebéd szünet, milyen óra jön, akármi, és látom, észreveszem, tudom, ha tetszem valakinek, de semmiből nem alakul ki semmi. Minden ennyiben marad...20 éves vagyok (suli mellett dolgozom), de még nem volt barátom, pont ezért, mert mindig, mindig, MINDIG ez van...én csak nézni vagyok jó???? (Átlagosnál talán picit szebbnek mondanám magam, viszont fiatalabbnak tűnök a koromnál, konzervatív, szolid stílus, tehát nem ilyen plázacica vagyok vagy ilyesmi.)

2014. okt. 18. 19:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fél vagy kerekesszékes.
2014. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

túl nagy falatnak gondolnak. félnek a visszautasítástól.

vagy olyanok mint én. bár az bonyolult :)

2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 aladar12 ***** válasza:
lehet nem adsz elég egyértelmű jelet nekik.
2014. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
"És nem azért mert félénk, vagy mert fél a visszautasítástól" Más okot pedig nem tudnék elképzelni… nem hisznek benne, hogy van esélyük nálad.
2014. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
De nem, ez hülyeség, nem lehet mindenkire ráfogni, hogy fél a visszautasítástól vagy hasonló, önbizalomtól dagadó pasik sem tesznek semmit, és a 20 évem alatt flörtön kívül senkivel nem volt semmi, velem van a baj, de nem tudom, hogy mi..a környezetem szerint gyönyörű vagyok és csinos, akik jobban ismernek, viccesnek, kedvesnek, kreatívnak, ügyeletes ötletadónak, kalandvágyónak tartanak. Picit talán zárkózott vagyok, nem tudok bárkivel beszélgetni, de ezt próbálom leküzdeni, próbálok nyitottnak tűnni, és úgy érzem, jól csinálom. Még sincs hatása...régen erre fogtam, de így már tényleg nem tudom..talán az zavarhatja a másik nemet, hogy nem tűnök 16-nál többnek... Titeket ez mennyire befolyásol, srácok? Nagyon zavar, ha egy lány ilyen fiatalnak tűnik (még ha tudjátok is a korát)?
2014. okt. 18. 19:11
 6/51 anonim ***** válasza:
Mert túl tökéletesnek gondol
2014. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
Öltözködésben próbálj kicsit ne konzervatív lenni, kommunikációdban tereld a beszélgetést , hogy teszteld a partneredet, erotikus területre...A fiatalos kinézet miatt, lehetséges , hogy tapasztalatlannak tartanak és a pasik nem biztos, hogy sok energiát akarnak a kapcsi elején ebbe fordítani.Van olyan pasi, akit az átlagnál jobb külső is visszatart, mondván nincs esélye, ezért marad egy szinten. Őket próbáld bátorítani...Nos, indulj el, valami biztosan működni fog és beszélgetés alatt mindig nézz a szemükbe !!!
2014. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, kérlek titeket, a továbbiakban ne küldjetek privátot, mert nem válaszolok. Nem bunkóságból vagy önteltségből, csak egyrészt nem ismerkedem neten, másrészt jelenleg egy konkrét pasira céloztam a kérdésemben, azért általánosítottam, mert tényleg mindig ez van. De jelenleg van valaki, aki miatt ez különösen érdekel. És ez a srác..na jó pasi(27 éves)..tényleg annyira..intelligens, jól néz ki, izmos, stb,stb, szóval nincs oka az önbizalomhiányra, sőt, én nem vagyok elég jó hozzá..mégis látom, hogy tetszem neki, de ő sem lép..:((
2014. okt. 18. 19:18
 9/51 A kérdező kommentje:

A tökéletestől azért nagyon messze állok, viszont facebook-om nincs, talán ez is fura lehet sokaknak, hogy egy mai fiatalnak vajon miért nincs, stb.. Meg az azért elég jó hely az ismerkedésre vagy hogy mondjam..viszont én jobban szeretem a személyesebb dolgokat, szemtől szemben állni azzal, akivel beszélek, szeretem figyelni a beszélőpartnerem gesztusait, testbeszédét, megfigyelni miként áll ellentétben vagy összhangban a testbeszéd és a mondandó, szeretek a másik szemébe nézni, szertetem a mély, igazán tartalmas, órákon át eltartó eszmecseréket, a facebook pedig tökéletes hely arra, hogy ezeket a dolgokat megölje, elvegye a beszélgetés varázsát. Ezt most azért írom, mert írta valaki, hogy szemkontaktus legyen, és mivel ilyen megfigyelő és elemző típus vagyok és általában jó emberismerő, ez megszokott lenni.

Viszont lehet hogy esélyektől fosztom meg magam azáltal, hogy nem vagyok fent a legnépszerűbb közösségi oldalon..

2014. okt. 18. 19:27
 10/51 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy 27 évest ő is tökéletes
2014. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!