Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, írnátok rólam vélemény...

Lányok, írnátok rólam véleményt? (kép privátban)

Figyelt kérdés
Privátban jöhetnek a kérések:)
2014. okt. 18. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz!! :)
2014. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Nem vagyok lány, csak poénból írtam, hogy küld képet, el is küldted háromszor, ami azt jelenti, hogy nagyon ki lehetsz éhezve. :D

Szerintem inkább menj ki emberek közé ismerkedni. :)

Nekem az a kedvenc időtöltésem, hogy veszek egy hatos csomagolású sört, meg van nálam megtekerve egy kövér rakéta. Ha kisüt a nap, már uzsgyi le a partra. Nem nehéz befűzni a csajokat, ha van az embernek egy kis beszélőkéje, meg mellesleg a legtöbb sunci nem mond nemet egy kis zöldre. :D

Mentségemre szóljon, hogy csupán azért punnyadok szombat este a laptopom előtt, mert még nem végeztek a haverok a melóban, így csak későbbre esedékes az esti kimozdulás :D

2014. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, fogalmam sincs,hogy miről beszélsz:)
2014. okt. 18. 21:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Küldheted. :)
2014. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es te szerintem nem poénból nézegetted fiatal fiúk képeit,hanem homi vagy.Fogadd el :)
2014. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
az én véleményemre is számíthatsz *^*
2014. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
küld:)
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!