Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves lány vagyok 13 és 14...

12 éves lány vagyok 13 és 14 éves fiúk akar valaki ismerkedni? tudom fiatal vagyok de a szerelem nem kor függő vagy de?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 22:46
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
kérdező,szerinted kimondottan azért jönnek ide válaszolni a kérdésedre hogy beléd kössenek és oltogassanak? (mondjuk az oltogatás 2 fokkal durvább ennél,vagy többel)vagy azért mert még csak 12 éves vagy és hiába gondolod hogy tisztán látod a dolgokat ,ilyen idősen mindenki ezt gondolta,én is ezt gondoltam,de nem így van és tudom kur.va idegesítő lehet hogy mindenki mondja hogy 5 év múlva olvasd vissza,pedig akkor tényleg csak nézni fog hogy hogyan lehettél ilyen gyerek (butát nem írok mert egyszerűen csak gyermeki naivitás ez)
2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

XD

Még valaki hozzászól és sirok... :)

2014. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Szia szerintem ne itt ismerkedj, ez az oldal nem igazán alkalmas erre.


Bár azt nem tudom ennyi idősen, hol tudnál neten ismerkedni.

A társkereső oldalakon meg jóval idősebbek vannak általában, szóval tényleg nem tudom.


Pl. a chat.hu-n a kort be tudod állítani és már tudsz is dumcsizni, csak ez az oldal meg azért gáz, mert sok a kamuszemély.


Társkereső oldal pl. badoo, de azt nem tudom, hogy 12-13-14 évesek vannak-e fent, de ha jól emlékszem itt is be lehet állítani, hogy milyen korú személyt keresel.


Élőben próbálj inkább szerintem ismerkedni.


Sok sikert az ismerkedéshez!

2014. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Szia nagyon szépen köszönöm:)végre egy olyan ember aki nem köt belém hanem inkább segít:)Köszi köszi köszi
2014. okt. 20. 16:48
 55/57 anonim ***** válasza:

Még fb-ra sem regisztrálhatsz hivatalosan, Nemhogy badoora

nagy segítség volt. Vagy 22-nek hazudod majd magad?...

2014. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:

Szia.Mért nem válaszoltál a jössz ba.szni vagy ba.szol jönni kérdésre ? De ha 12 évesen elég felnőttt voltál ahhoz hogy legyen pasid akkor már 100% hogy.mostanra már nem vagy szűz . De ha az vagy akkor én elveszem kb. Annnyi vagyok mint te .



.

2015. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
R.I.P. Szűzhártya :'(
2016. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!