Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbi, illetve biszex lányok...

Leszbi, illetve biszex lányok ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

16 éves biszex lány vagyok.Nem vagyok a legszebb,de azért a legcsúnyább se.Egy olyan lányt keresek,aki inkább barátkozni szeretne,és értelmes.Ez azt jelenti,hogy legyen érett!


Magamról:Nem vagyok az a szerelmes típus.3 vagy 4 fiúval jártam,de nem sokáig.Általában hetero lányok tetszettek meg eddig >< Szerelmes volt(van) belém egy biszex csajszi,de attól még hogy olyan volt mint én,még nem szerettem bele.Úgy gondolom,hogy egy barátság kialakítása sokkal fontosabb,mint egy azonnali szerelem.Szerintem nehezen lehet olyan személyt találni,akivel tényleg boldog lehetsz.Pozitív gondolkodású vagyok,de ebben az egyben nem reménykedek.Hiszen az csak egy dolog ha tetszik nekem valaki... 1.Legalább biszexnek kell lennie 2.Neki is kell tetszenem 3.környezeti tényezők is fontosak...Hiszen egy ismeretlen embert csak úgy leszólítani eléggé furcsa lenne,biztosan hülyének nézne.Baráti társaságban is eléggé nehézkes.Tényleg már ott vagyok,hogy nem foglalkozok az érzéseimmel.Nem akarok szerelmes lenni,persze ezt nem én döntöm el sajnos.Egyre jobban veszem észre hogy más ember milyen boldog,én meg 16,5 évesen várok és csak várok,hiszen nehezebb a dolgom,főleg vidéken.Szeretek enni,mert bármennyit is eszek nem hízok ^^.Szeretem az animét,de nem nagyon szoktam beöltözni.Imádom a régi retró slágereket,a mai zenékkel együtt.Szeretek táncolni,sportolni és olvasni.Van sok barátom,ők azok akik tényleg mindig mellettem állnak.Foci és asztal tenisz sportágat űzöm. 160cm és 45 kg vagyok :D Rövid a hajam,de nincs tökre levágva.Szeretem mérsékelten festeni magam.Utálom a főzelék féléket és a karfiolt.Gyakran megyek Budapestre a plázákba.Ööö...elmondtam kb mindent xd

És azt szeretnem kérni,hogy aki ír az legalább oda dobhatna egy keresztnevet ;)



2014. okt. 18. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni, mért kell leszbinek vagy biszexnek lennie? vagy hetero fiu nem is jó?
2014. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez jó részletes volt. :)

A vidék az mennyire vidék? ;)

2014. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.Hetero fiút bárhol lehet találni.Nekem 80% ban inkább a lányok fele húz a szívem.Tényleg annak a srácnak tökéletesnek kell lennie,hogy tetsszen egyáltalán.


2.Olyan messze,hogy 2 óra alatt eljutok a Népligetig busszal ><

2014. okt. 19. 12:13
 4/6 anonim válasza:

Szerintem egyenlőre foglalkozz csak saját magaddal.

Hozz ki magadból a legtöbbet,a legelőnyösebben.

Sokaknak nincs ízlésük,önkritikájuk,csak majmolják a divatot ,ahelyett hogy a hozzájuk illő stílust kialakítanál .

Én azt javasolnám a fiúk társaságát keresd ezután,mert ez volna az egészséges!!!

Ebben a korban még mindenki kereső,felfedező és ilyenkor is lehet a leginkább ’’mellék vágányokra tévedni,,.

Sokaknak nehéz a nőiességüket elfogadni,élni vele. Én sokat sportoltam elöl-hátúl deszka voltam,nagyon 20-éves koromig a pasik észre sem vettek.

Mostanra mindent kamatostul az előnyömre fordult. A velem egykorúak megszottyantak én meg virulok,és a 10-15 évvel fiatalabb pasik megőrülnek értem.


Ellentmondásos vagy,ezt írod magadról:

Id. ’’Nem vagyok a legszebb, Nem vagyok az a szerelmes típus,,


Az elvárásod:

’’Tényleg annak a srácnak tökéletesnek kell lennie,hogy tetsszen egyáltalán,,



És Te mint tudnál nyújtani egy ilyen általad favorizált ’’ tökéletes srácnak,, ???


Mondom én előbb tedd magad rendbe !


Általában testileg korábban érnek tinik,mint lelkileg,és szellemileg,így teljesen felesleges még a szexszel is megkavarni magukat.

2014. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van benne igazság!Megfogadom a tanácsodat! :))
2014. okt. 22. 17:11
 6/6 xMazsolax válasza:
16 éves bisex lány vagyok.Nem vagyok a legszebb de azért a legcsúnyább se :D ha gondolod, írj privátban:D~
2015. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!