Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek baj van azzal ha...

Szerintetek baj van azzal ha könnyen szerelmes leszek?

Figyelt kérdés
Eddig 3 olyan lány volt az életemben akikről úgy gondoltam hogy ők az igaziak. Kettőn túltettem magam de ez a harmadik már kicsit más és nem igazán tudom elfelejteni. Sajnos ezt nincs kivel úgy igazából kemegbeszélnem pedig lehet hogy azt kellene tennem. Szerintetek segítene ha valakivel tudnék erről beszélni?

2014. okt. 19. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lánnyal akarsz beszélgetni, hogy kisírva magad a vállán meglegyen a negyedik is.
2014. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miben más mint a többi?

Van nála esélyed?

Egyébként, igen ez baj lehet:/

2014. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bridzsitta Bardotta válasza:
Igen baj sajnos, szerintem első pár hónapba bőven elég kedvelni a másikat a szerelem hónapok után jó ha kialakul persze van "szerelem első látásra" de az inkább az, hogy a külseje megfog de a belsejébe szeretsz bele, de azt idővel ismered meg ;)
2014. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak lelki segély telefonok is. A googlen megtalálod.
2014. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen szerelmes típus, ezt nőben k..vának mondják.
2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!