Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én eléggé félénk vagyok,...

Ha én eléggé félénk vagyok, társaságban visszahúzódó, a lány pedig kb teljesen az ellentétem (csak ebből a szempontból), akkor lehet nála esélyem? *-*

Figyelt kérdés

nekem kb ő lett a legjobb ismerősöm, imádok vele lenni, teljesen odavagyok érte! *-* de ezt nem tudom még igazán kimutatni :/ szoktunk találkozni, de randi még nem volt. Néha úgy érzem, hogy nem lehet ebből semmi, mert ő sok embert ismer, kedvel, és viszont őt is sokan ismerik, kedvelik, és nem tudok velük versenyezni :/

Én próbálok minden tőlem telhetőt megtenni találkozókért, olyan dolgokat, amiket még sosem csináltam *-* mert miatta érdemes *-* de lehet ő nem is látja, hogy küzdök, mi? :/ mert egy normális embernek nem kell küzdenie olyan gátlásokkal, mint nekem vannak :/ ajj, annyira féleek, hogy egyedül maradok, vagy szerelmes leszek belé, ő pedig visszautasít :/


Mondjuk biztos megpróbálok mindent :D deee kb félek, hogy most is találkozik valakivel, aki nem én vagyok :DDD


2014. okt. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vannak jelek, pl ha szívesen megy el veled mindig mindenhova, akkor van esélyed, de ha mindig kifogásokat keres, vagy nem tud téged priorizálni akkor nincs. Egy próbát mindenképp megér..
2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vannak jelek, de még kétesélyes, hogy mire utalnak.. :(( :/
2014. okt. 20. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, jobb mindenkinek ha az ilyenek mint te egyedül maradsz!
2014. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!