Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hogy lehet Facebookon...

Azt hogy lehet Facebookon beállítani, hogy ismeretlenek csak jelölni tudjanak, de üzenetet írni ne?

Figyelt kérdés

Tehát csak az ismerősnek jelöl gomb lehessen elérhető számukra, az üzenet gomb ne.


Próbáltam már mindenhogy, de nem tűnik el az üzenet gomb álprofilról.


Ide írtam, mert itt legalább válaszolnak.


2014. okt. 21. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Álprofil? Egyébként szerintem nem lehet.
2014. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De belehet. Már láttam több embernél is így. Nincs közös ismerősünk, és mégis csak annyi van kint nekik, hogy ismerősnek jelölés. Nincs kint az üzenet fül emellett.
2014. okt. 21. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Adatvédelmi beállítások>> Ki léphet velem kapcsolatba? ( a fenti sávon van lenyíló menüben)
2014. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért? Az szerinted jobb, hogy valaki nem tud neked közvetlenül üzenetet küldeni, ezért be is jelöl?


Nem egyszerűbb, úgy hagyni, ahogy van? Legfeljebb nem válaszolsz.

2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam. Tehát csak ismerősnek tudod jelölni (nincs közös ismerősötök), üzit nem tud fogadni ismeretlentől sehogy.


[link]

2014. okt. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!