Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy agresszív fiú miért...

Egy agresszív fiú miért vonzódik egy szelíd lányhoz?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek? Ne csak annyit mondjatok légyszíves,hogy az ellentétek vonzzák egymást. Köszönöm!
2014. okt. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert miért ne?
2014. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Mert a szelíd lányokon általában lehet uralkodni, és ezt imádják az agresszív pasik...
2014. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig valóban vonzzák egymást. Aztán ahogy kihűl a pite, minden apró ellentéttől hajbakaptok. Azért vonzódik, mert a lelkiismeretét akarja megnyugtatni, és meggyógyítani a szelíd lány által.
2014. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szelid lány lehet hogy tele van félelemmel és bizalmatlansággal, amiből kifolyólag nem szívesen szerelmeskedik! Erre a pasi persze hogy agresszív lesz! Ez szerintem a sorrend!
2014. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... olykor tudok aggresszív lenni... de úgy érzem, hogy ha az vagyok, akkor pont az emberek miatt. Főleg a nagyszájú, "ki ha én nem" személyek idegesítenek. Nőben, lányban ez hatványozottan ingerel.


Én úgy érzem, hogy egy szelíd lány/nő mellett végre megnyugodhatnék. :)


Nem kell mindenbe rosszat látni. (amúgy meg nem verekszem, csak ha felidegesítenek és hergelnek, akkor nagyon nehezen nyugszom meg)


23/F

2014. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!