Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legtöbb embernek valójában...

A legtöbb embernek valójában csak kevéssel tér el a mutatott személyisége a valóditól?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy igaz az, hogy az emberek megismerésénél mindenki magából indul ki. Viszont nekem teljesen más a világnézetem és a gondolkodásmódom mint a többi embernek. Mondhatni hangulatember vagyok, csak máshogyan nyilvánul meg ez nálam mint másoknál. Legjobban úgy tudnám leírni, hogy a hangulatom szerint szubjektíven vagy objektíven szemlélem a világot. És egyszeruen nem tudom elhinni, hogy az átlagembereknek tényleg olyan fontos a barátság, szeretet. Én mindig mást gondolok és mást felelek a kérdésre, önző vagyok a témák nagyrésze amiről az emberek beszélnek számomra érdektelen és teljesen más vélemény alakult ki rólam mint amilyen vagyok.


Arra lennék kíváncsi, hogy valóban csak kevés ember van így ezzel?


2014. okt. 22. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a mutatott ellentéte vagyok ;P
2014. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szociopata vagy, neked eléggé eltér.
2014. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, szerintem a legtöbb ember még maga sincs túlzottan tisztában a saját személyiségével. Mindenesetre amit leírsz, az valóban eléggé atipikus. Viszont ennyiből szociopátiát "diagnosztizálni" elég meredek.
2014. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a szociopata jelző eléggé illik rám. Viszont nem egészen felel meg. Velem ez úgy történt, hogy míg a személyiségem változott a külvilágnak mutatott személyiségem ugyanolyan maradt.

De valójában az érdekel, hogy tényleg igaz-e az , hogy nagyjából csak minden 100. ember ilyen.

2014. okt. 22. 23:05
 5/5 A kérdező kommentje:

A problémám abból adódik, hogy másokról is ezt feltétezem. Azt kellene igazolni, hogy tévedek.


Ne annál akadjatok el hogy szociopata vagyok.

2014. okt. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!