Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikerül itt találni nektek...

Sikerül itt találni nektek tetsző lányt?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyok fent ezen az oldalon , úgy kb. 100 lánnyal már biztos cseréltem itt fb-ot vagy képet vagy vmi , de ebből kb. 4 vagy 5 olyan volt aki tetszett. Ti hogy vagytok ezzel , mik a tapasztalatok ? Lányok is írhatnak,hogy nekik úgy milyen arányban szoktak bejönni az itteni fiúk?


Kösz!:)



2014. okt. 22. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az itteni fiúk egy része...

Azok, amiket írnak nekem, hagyjuk inkább. Persze vannak olyanok, akikkel beszélőviszonyt alakítottam ki, de van már kapcsolatom. Egyébként ők normálisak, csak egy picit esetlenek, bíztatás kell nekik.

2014. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
A netes ismerkedes nem jo sztem. A valo vilagba besgelgess csajokkal. Minxegy ha nem tetszik ne az a lenyeg hanem az hogy batorsagit estapasztalatot gyujtesz .ajd ahhoz a lanyhoz aki tetszik neked.
2014. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Külsőre vannak vonzóak is itt, de valahogy személyiségre sok csaj úg ylátom elég felszínes és undok, de vannak jó fejek is, csak végül valahogy mindig kiderült, hogy szerintk is ronda vagyok, úgyhogy bukta az egész.
2014. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már találtam itt több ilyen lányt is.
2014. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is találtam már többet is (4-5-öt kb.:D) csak az a baj,hogy 100-ból kb.. :D
2014. okt. 22. 23:50
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

Sikerült-e találni?

Nem, mert nem célom itt bármit/bárkit kerizni.

Fórumozni és max dumizni járok ide, ismizni a való életbe szoktam, nem a virtu vörldben *-*

2014. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Nekem jóval kisebb a mintám, de az azt mutatja, hogy az átlagos GYK-s lány nem néz ki túl jól.


(Én se, de nem ez volt a kérdés. :D )

2014. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy tök bugyuta kérdés alapján nekiálltunk dumálni egy csajjal. Még nem tudni, bármi is lesz-e belőle, nem is láttuk egymást, de régen tudtam már nővel ilyen jót beszélgetni. A levelein alapján lelkileg eléggé összeillenénk. De egyelőre nem tudni még, lesz-e belőle bármi is.
2014. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te csak facebook profil skalpokat gyűjtesz?

Én is beszélgettem már pár lánnyal és azt tapasztaltam elég sok nagyon vonzó lány van itt.

2014. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem gyűjtök én semmit,csak szeretem látni kivel írok..
2014. okt. 22. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!