Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnátok pár tippet? Elég...

Adnátok pár tippet? Elég félénk, csendes lány vagyok és nem sok mindenkivel tudom magamat elengedni, de akik megfognak, azokkal tényleg nagyon egy hullámhosszon tudok lenni.

Figyelt kérdés
Soha nem voltam társasági ember,pedig imádok a középpontban lenni,csak nem merek és nem tudom magamat elengedni. Hogyan tudnék bátrabb lenni? Hogyan merjek önmagam lenni? Mindig van nálam feltűnőbb,"izgalmasabb" lány akikért oda vannak a pasik,és én így mindig háttérbe szorulok. És nem vagyok az a stréber meg az a tipikus jó kislány sem (se kívül,se belül).. Kérlek írjatok pár tippet,mert így a pasikkal sem vagyok önmagam és úgy érzem hogy megunnak.. 17/L
2014. okt. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
alkohol
2014. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igazából nem tudok erre tippet az én barátnöm is nagyon

visszahúzódó és félénk. Nekem viszont pont azért tetszik mert

olyan különc és megfog a személyisége. Ha te is valami

hasonló beállitottságú vagy akkor fogadd el magad.

Ennyi.

2014. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyszer futottam bele abba a hibába hogy leittam magam pont emiatt... Persze segített,mert bőbeszédű lettem és végre kimertem mondani ami én vagyok,de sok hibát követtem el miatta,amikre nem vagyok büszke...
2014. okt. 23. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Én alapból nem ilyen vagyok. Nagyon elnyomom magamban a dolgokat. Kiskorom óta "tüzes" vagyok és ki akarok törni,de nem tudok. Szóval én nem ilyen vagyok,csak visszafog valami. Lehet hogy amiatt,mert nem vagyok magammal sohasem megelégedve,önbizalomhiány ,de ezzel meg megint mit kezdjek?:D
2014. okt. 23. 18:05
 5/5 anonim válasza:

Pfuuu :)) Ez már igy nagyon összetett nem tudom nem vagyok

picnyáter :)

2014. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!