Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vane egy lány aki megtetszett,...

Vane egy lány aki megtetszett, beszélgettem vele facebookon, irjak neki minden nap vagy hagyam irjon egy nap ö és ha nem ir en se irjak neki? ha irok nem vagyok tul nyomulos?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, én csak a sokadik rámírása után szoktam magamtól ráírni, mert nyuszi vagyok.
2014. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj neki egy kis levegőt.
2014. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kisboltos ***** válasza:

két három naponta írj rá. aztán ha olyan a lány, akkor ő is fog irogatni.

am ha akarsz tőle valamit max 2 hét után hívd el valahová kettesbe. nem azt mondom, hogy randira, csak egy helyre, ahol nyugodtan tudok Élőben is beszélgetni. utána meg majd alakul. viszont, ha nem akar eljönni, de látod értelmét a folytatásnak, akkor ne tőrj le, hanem puhítsd még egy kicsit.

2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, amikor kedved van! Ha tetszel neki, akkor alig várja, hogy írj..:) Én is így vagyok egy sráccal, és tök jól esik, hogy sokszor keres, és érdekli mi van velem..viszont ha komolyan érdekel a lány, akkor hívd el minél előbb valahova és beszélgessetek élőben..:)
2014. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!