Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni kortól,...

Valaki beszélgetni kortól, nemtől függetlenül? .

Figyelt kérdés
Arról, hogy vele mi történt az életében, amire ő a legbüszkébb, mindenféle pozitív dolog.. Pozitív gyerekkori emlékek. Akár ide is írhattok történeteket. Reagálok rá.
2014. okt. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig szívesen beszélgettem volna egy lánnyal :(
2014. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz uncsizom
2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok büszke semmire, mert a büszkeség csak az egó illúziója. Mások vagy magunk elé támasztott elvárások beteljesülését jelenti, én pedig nem támasztok elvárásokat senkivel szemben sem, főleg nem magammal szemben.

Egyébként a negatív emlék sokszor hasznosabb, mint egy pozitív. A bukásokból, csalódásokból, szenvedésből tud az ember igazán tanulni. Ezek fejlesztik a jellemét. Azoknak a legnehezebb, akik külső és belső szinten sem szenvedtek soha egy percet sem az életükben. Ők valószínűleg újra járják majd az élet iskolájának ezt az osztályát.

2014. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem egy bölcsészeti fórumon osztod meg észrevételeid.
2014. okt. 24. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen pozitív gyerekkori emlékem :(
2014. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Büszkeség? A büszkeség nem bűn! PNC! (aki tudja, tudja, aki nem meg írja be google-be, youtube-ra)
2014. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!