Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szombat esti rémálom. Vannak...

Szombat esti rémálom. Vannak még intelligens emberek?

Figyelt kérdés
Tegnap este bulizni voltam. Morri2 volt a célpont. Egész este egy normális nővel nem taliztam. kezdésnek elkoktélozgattam, utána mondom menjünk táncolni. Namármost amelyik lánnyal elkezdtem táncolni, 1 percen belül már smároltunk is, és az esetek nagy többségében a következő 1 percben már húzott is magával kifelé, hogy keccsöljünk. Azért ez egy kicsit meredek szerintem. Nem kefélni mentem oda, hanem ismerkedni. Már kihaltak azok a lányok, akiknek van némi önbecsülésük, és többre tartják magukat egy kósza numeránál? Pasiként számomra az ilyen nem hogy vonzó, inkább visszataszító. Van Bp-n olyan hely, ahol komoly nőkkel lehet ismerkedni, nem csak ilyen félrészeg ribizlikkel, akik vagy a pénzre hajtanak, vagy a szexre? 25/F

2014. okt. 26. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, velem egyik sem akar szexelni... Mondjuk beszélgetni sem, ez igaz.
2014. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Azok a nők nem ilyen helyekre járnak.
2014. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Minek dohogsz, nem volt kötelező ilyen helyre betenni a lábad, smárolni meg egyebek-végképp. Te mégis mentél, akkor meg ne dohogj.Magadra vess.
2014. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem kedves válaszoló, hogy valahogy nem jó helyen voltam este :)
2014. okt. 26. 10:18
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
4 Ha pedig erre rájött a kiszemelted, hogy ilyen helyre beteszed a lábad, ne csodálkozz,ha szépen eltünik az orrod elől és bottal ütheted a nyomát.
2014. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, de nem tudlak sajnálni. :(
2014. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a kár, hogy ezekkel a lányokkal, ugyanúgy találkozhatsz máshol is, akár utcán, akár munkahelyen, akár suliban. Örülj neki, hogy a morriban, legalább kiderítheted, kivel nem érdemes kezdeni. Mert olyanról még nem hallottam, hogy egy lány felvállalná ezeket dolgokat, konkrétan mindegyik letagadja: ááá Ő nem olyan, meg ilyesmit soha... :D Mégis nekem is ezek a tapasztalataim, amiket írsz, azzal a különbséggel, hogy én nem smárolok idegennel, amikor esélyes, hogy még az előző pasi nedvei ott figyelnek benne, nem akarok én beteg lenni :D Meg olyan képmutató sem vagyok, mint Te kérdező, már bocsi.
2014. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki darázsfészekbe nyúl, és azt hiszi, hogy aranyhörcsögöt fog simogatni...


Egy felkapott diszkóba mentél - ugye tudod?

Nem tudom, hogy nálad mit jelent az "intelligens ember kategória", de diskurálni nem egy diszkóba megyek.


Még egyszerűbben, hogy te is megértsd: Rossz Helyen Keresgettél.

2014. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens emberek, akik értelmiségi körökben mozognak, nem diszkóban ismerkednek. Én leglaábbis be nem tenném a lábam oda, visszataszító egy hely :) 23l
2014. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, lassan az én k***a anyámat XD egyébként nem vagyok értelmiségi
2014. okt. 26. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!