Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly kapcsolatot keresek...

Komoly kapcsolatot keresek (20/f)! Miért nem jön össze? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem támasztok nagy igényeket, nem vagyok hűtlen, a kinézetem is vállalható, ha van barátnőm, akkor igazán és őszintén, odaadaóan szeretem a lányt! Nem vagyok buta, műveletlen, bunkó. Nincsenek nagy elvárásaim. Törődöm a párommal. Az ágyban sincsenek gondjaim. De így is semmi kapcsolat. Miért?
2014. okt. 26. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ezzel sokan vagyunk így. én is.:D majd eljön,csak éld az életed,előbb utóbb megismersz valakit
2014. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiatal nőknek nincs igényük ilyen férfiakra, mert csak a dolce vita érdekli őket nem pedig az igazi élet és a komoly kapcsolatok.
2014. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam mert unok már várni. Rossz így.
2014. okt. 26. 17:51
 4/8 MissBliss válasza:
Azért,mert sajnos a veled egykorú pasik éretlenek és komolytalanok.Persze,azt nem tudhatják a lányok,hogy te kivétel vagy,mert arra sem veszik a fáradtságot,hogy megismerjenek...hát ezért...
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Egy cipőben járunk.

20/F

2014. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem hogy alakult ilyenné a világ! Nem akarok gazdag szépségkirálynőt csak egy lányt aki önmagamért szeret és én is szerethetem őt. Ébredhetek néha mellette. Ha szar napom volt meghallgat, reményt önt belém. Néha el tudunk menni valami rendezvényre moziba, szórakozni.... Lányok ezek olyan hatalmas igények az őszinte odaadó szeretetért és törődésért cserébe?
2014. okt. 26. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság a lányok pont azokra a srácokra buknak,akik úgy bánnak velük,mint valami cseléddel,a rendes srácok nem nagyon rúghatnak labdába.
2014. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szívesen ismerkednék olyan lányokkal komolyabb kapcsolat reményében akik az általam fentebb leírt dolgoktól nem undorodnak vagy nem tartják gusztustalannak. Bocs hogy csak ennyi van, de a mai világban ezt tudom nyújtani :) remélem valaki írni fog majd. Szegedi vagyok
2014. okt. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!