Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nőnek sosem szabad kimutat...

Egy nőnek sosem szabad kimutatni a gyengébb, érzelmesebb oldalunkat, különben fekve is belénk rúgnak és megforgatják a hátunkban a kést; ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés

Férfiasnak kell lennünk, határozottnak, asszertívnek, erősnek, tökösnek. Például ha szakítunk az előző barátnőnkkel, fittyet hányva rögtön tegyük túl magunkat rajta. Nem árt az sem, ha közben egyszerre több nőnek csapjuk a szelet. De akkor is legyünk férfiasak, ha egy hatásvadász romantikus filmet nézetnek meg velünk, amibe véletlenül beleéljük magunkat. Keménynek kell lennünk, nem szabad leadni, lesüllyedni az érzelmes szintre. Ha a párunk linkel nekünk egy érzelmes kóbor kutyusos videót, nem szabad elérzékenyülnünk. Ha elárasztanak bennünket mindenféle érzelmi záporral, szívósnak kell lennünk, vicceljük el, nem szabad leereszkedni hozzájuk. Ha hozzánk bújnak, szorítsuk magunkhoz határozottan, mutassuk meg nekik, hogy mi vagyunk az ő prominens védelmezőik, de ne kezdjünk el túlságosan gügyögni, túlságosan pátyolgatni, kényeztetni őket. A szeretkezés ugyan nem tartozik ide, sőt, igazából nem is ez a lényeg, de nem mehetek el mellette megemlítés nélkül; szóval közben ne legyünk túl gyengédek, tapintatosak, hanem határozottan, erőt sugározva csináljuk, amit csinálnunk kell.


És hogy miért? Mert a nők azonnal ellenünk fordítják a gyenge pontjainkat. Viszont ha nem adjuk a kezükbe az ütőkártyákat a gyengeségeinkről, az érzelmességeinkről, hosszú-hosszú évtizedekig, vagy akár egy életen át tartó kapcsolat lesz a jutalmunk.


Tapasztalat, drága hölgyeim, tapasztalat! Szeretnék reménykedni a lehetetlenben, hogy ti nem vagytok képesek visszaélni a férfiak "elgyengülésével", csak sajnos ez nekem - és talán sokadmagunknak - már nemigazán megy.


2014. okt. 26. 20:11
1 2 3 4
 1/32 RRR ***** válasza:
én nem értek ezzel egyet
2014. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2014. okt. 26. 20:14
 3/32 anonim ***** válasza:
Azt kapod, amit adsz másnak.
2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

ez oszt igen!

szóval szerinted egy nő legyen nőies! minden tiszteletem!

ha tapasztalat akkor meg ne tapasztald újra hanem olyat keress aki nem ilyen. ennyi. remélem nem bántalak meg, ha igen akkor nem akartam, és ne olvasd el. nem tudom mi a sztori amiért ezt gondolod, de én egy nőt nőiesség nélkül nem tudok elképzelni.

2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
nálad azért komoly gondok vannak
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Amúgy sose kellett az ilyen "macho".Érzelmek nélkül mit ér egy férfi?
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#4: Miféle nőiességről beszélsz? Ezek a nők elvárásai, mait föntebb írtam. Ne a nők ne mutassák ki a nőiességüket, hanem nekünk, férfiaknak nem szabad a NŐKNEK, vagyis a NŐK SZÁMÁRA kimutatni az érzelmesebb oldalunkat. Mi nem érthető a kérdésen? Szó sem volt nőiességről vagy annak hiányáról.
2014. okt. 26. 20:18
 8/32 A kérdező kommentje:
Jav.: *amit* föntebb írtam
2014. okt. 26. 20:19
 9/32 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaz.
2014. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok amit leírtál, csak srác :(
2014. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!